Tu Polskie Radio, minęła ósma…

Tu Polskie Radio, minęła ósma…
Udostępnij:
  •  
  •   
  •  

„Tu Polskie Radio, minęła ósma. Dziś mamy piątek 23 maja. Słońce wstało o 4.36, zajdzie o 20.41. Dzień będzie trwał szesnaście godzin i pięć minut i będzie dłuższy od najkrótszego o osiem godzin i dwadzieścia jeden minut.Pogoda…”

Pogoda…no właśnie. Ostrzeżenia o lejącym się żarze z nieba, zachęcały raczej do tego by wziąć leżak i udać się nad wodę a nie „wozić się” bicyclem po wydawałoby się parnym lesie. Nie było jednak tak źle, a to dzięki łagodnemu wiaterkowi, który przyjemnie trzepotał we włosach, szczególnie w trakcie jazdy. Nie miałem dziś żadnych ograniczeń czasowych, więc spokojnie, bez pośpiechu udałem się w las. Na początek postanowiłem, że dziś zaliczę miejscówki w odwrotnej kolejności niż zwykle. Na pierwszy ogień poszły więc borowiki usiatkowane. Dwa dni temu nie znalazłem żadnego i liczyłem, że dziś choćby jeden się trafi. Moje życzenie się spełniło po trzykroć :tak: . Borowiki niestety z lokatorami, jeden nawet z konkretnym „mieszkańcem :lol:

Obrazek Obrazek Obrazek

Kolejnym celem mojej wyprawy były kozaczki. Z radością przyjąłem fakt, że w połowie drogi nie muszę się już przedzierać przez powaloną przez wiatr brzozę.

Obrazek
Kozaczki mile mnie zaskoczyły,znalazłem ich całe 10 sztuk,wiec cztery więcej niż w środe :) . Upał im służy, jeszcze… :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Tak wyglądała cała familia
Obrazek

ok.13.20 wróciłem do domku z planem…no wlaśnie :tak: Postanowiłem,że odpocznę dwie godzinki, wsiadam tym razem w auto i ruszam na…

Obrazek
Jak widać na załączonym obrazku 🙂 , warto było :jupi:
Obrazek Obrazek
Pozdrawiam
marios232

Wyświetleń: 1681


Udostępnij:
  •  
  •   
  •  

Dodaj komentarz