Podziej się swoimi grzybowymi sukcesami !

Podziej się swoimi grzybowymi sukcesami !
Udostępnij:
  •  
  •   
  •  

Mamy już wiosnę a nikt jakoś nie dodaje zgłoszeń na mapkę występowania grzybów…

Mapka występowania grzybów >>>

Linka do mapki >>> https://nagrzyby.pl/mapa-wystepowania-grzybow <<< Linka do mapki

Od jesieni nie ma wpisów… Od kwietnia, co miesiąc będę wśród robiących wpisy na mapce losował osoby, które zdobędą klubowe gadżety. Kubki, czapki, anużki i otwieracze.

W związku z tym że jak widzę w kwietniu tylko kilka osób zrobiło wpisy nie widzę sensu aby zachęcać Was nagrodami. Widać zgłoszenia na profilu strony na FB w zupełnie Wam wystarczają .
Nie będę rozdawał gratis gadżetów klubowych jeśli nikt ich nie chce w nagrodę za zgłoszenia na mapce. Ktoś kto będzie chciał je kupić niech napisze do mnie na priv przez forum lub FB bądź napisze na mój email nagrzyby@gmail.com – środki z sprzedaży gadżetów pójdą na utrzymanie serwera i rozbudowę portalu.

Wpisujmy na mapkę występowania grzybów nasze koszykowe i fotograficzne sukcesy.
Oczywiście, osoby które mają swoje galerie na portalu i niusy mogą je zamieszczać w linkach zgłoszeniowych. Można też zamieszczać linki do zdjęć na portalach społecznościowych – kto na nich jest będzie widział te zdjęcia.
Czekam na pierwsze zgłoszenia :) Sam coś też dla przykładu dziś zamieszczę :) Oto moje sobotnie zgłoszenie z filmem >>> https://nagrzyby.pl/mapa-wystepowania-grzybow?doniesienie=266

Wyświetleń: 572


Udostępnij:
  •  
  •   
  •  

Dodaj komentarz