Rok 2016 w liczbach dla portalu NaGrzyby.pl

Rok 2016 w liczbach dla portalu NaGrzyby.pl
Udostępnij:
  •  
  •   
  •  

Niedawno zakończyliśmy rok 2016, który był moim skromym zdaniem jednym z najbardziej prosperującym rokiem dla portalu. Chciałbym przypomnieć sukcesy poprzedniego roku oraz posłużyć się analityką, by pokazać wam rozrost portalu za pomocą statystyk.

Przede wszystkim na uwagę zasługuje Mapa Występowania Grzybów. Na początku roku zaprezentowaliśmy mapkę, która znalazła uznanie wśród użytkowników. W ciągu całego roku dodaliście dokładnie 125 doniesień, choć w tym roku trzymamy kciuki aby ta liczba została kilkukrotnie zwielokrotniona! Pomożecie?

W atlasie pojawiło się 122 nowych gatunków grzybów. Nasi atlasowi dodawali informację w istniejących profilach grzybów aż 1555 razy! Nikt nam nie powie, że nie chcemy dzielić się wiedzą 😉 Zdjęciami też – w tym roku doszło 2661 zdjęć do atlasu.

Jeśli chodzi o forum, tutaj również podam kilka liczb:

  • Ilość nowych zagadek wyniosła: 84, co daję średnio 1 zagadkę na około 4 dni.
  • Ilość nowopowstałych tematów: 437
  • Ilość napisanych postów: 29689

 

 

Jeśli chodzi o sam portal, to statystyki przedstawiam poniżej:

 

Na Facebooku również odnieśliśmy duży sukces, poniżej przestawiam statystyki, które dostałem od Zenita:

53153 polubień w ciągu 2016 roku
Maksymalny zasięg postów to w ciągu jednego dnia 149921 był 23.10.2016

 

Za wszystko dziękujemy, bo to wszystko dla Was i dzięki Wam!

Wyświetleń: 254


Udostępnij:
  •  
  •   
  •  

2 komentarzy

Muszę jeszcze dodać że polubienia strony nie były „kupowane” ani FB ani na allegro 🙂 w ciągu jednego roku 53153 polubień to docenienie tego co robimy na portalu. Myślę że ten rok będzie równie udany jak poprzedni i to dzięki pracy wielu osób których nie sposób tu wymienić… Darz Grzyb ! Dziękuję wszystkim przyczyniającym się dla rozwoju i popularyzacji naszego portalu !
Chciałem jeszcze dodać że stara galeria foto która działała do końca 2016 roku http://www.galeria.nagrzyby.pl zawiera 450 269 zdjęć nowa zaczęła działać od 1 stycznia 2017 r http://www.fotki.nagrzyby.pl

Brawo! Wg mnie główna zasługa w tym, że jesteście otwarci na ludzi (np. temat „zapytaj grzyboznawcę”) oraz zaabgażowanie w prowadzenie stron na FB. Coś czuję, że ten rok będziewyjątkowyczego ogromnie wam życzę

Dodaj komentarz