Tworzenie konta i logowanie na portalu nagrzyby.pl

Regulamin forum
Tutaj znajdziesz wszelkiego rodzaju samouczki oraz pomoce jak czerpać najwięcej z portalu
Awatar użytkownika

Autor tematu
Dare
Grzybobiorca
Grzybobiorca
Posty: 1016
Rejestracja: czwartek, 25 sierpnia 2011, 20:57
Imię: Adrian
Lokalizacja: Polska
Pochwalił: 405 razy
Pochwalony: 157 razy
Kontakt:

Tworzenie konta i logowanie na portalu nagrzyby.pl

Post autor: Dare » piątek, 25 września 2015, 00:38

Aby zarejestrować konto na portalu należy:

1) Odnaleźć link "Zarejestruj" pod okienkiem logowania i kliknięcie w niego: Pokaż
2) Wypełnić formularz rejestracyjny, ja użyłem jako nazwę użytkownika TestowyDare w tym przypadku, testdare@gmail.com jako adres email i odpowiedziałem na pytanie weryfikacyjne: Pokaż
3) Po poprawnym wypełnieniu powinien pokazać się komunikat: Pokaż
4) Teraz należy sprawdzić pocztę (mail rejestracyjny powinien przyjść w ciągu 5 minut max), jeśli nie ma w odebranych radzimy sprawdzić w innych folderach typu spam itd..., w mailu będzie link: Pokaż
5) Klikamy w link i zostajemy przeniesieni na stronę, na której ustawiamy sobie hasło, portal spróbuje wygenerować trudne do złamania hasło, ale można je zmienić na własne (najlepiej jak hasło będzie długie, zawierać małe i wielkie litery, cyfry oraz dodatkowe znaki na przykład wykrzyknik): Pokaż

Po zapisaniu hasła można już użyć nazwy użytkownika i hasła, żeby się zalogować. Uwaga: Rejestrujemy się tylko raz.

Aby zalogować się na koncie na portalu należy:
1) Wpisać nazwę użytkownika oraz hasło i kliknąć przycisk "Zaloguj": Pokaż

Po poprawnym zalogowaniu okienko logowania powinno się zmienić na okienko profilu: Pokaż

Jeśli z jakiegoś powodu nie udało się poprawnie zarejestrować prosimy zgłaszać to w tym temacie: link


Nie dawaj glodnemu ryby, daj mu wedke i naucz go lowic...