Czy Twoja ukochana osoba lubi grzyby?

Rozmowy te mniej poważne

Autor tematu
TeddyBear
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 7 marca 2022, 10:37
Imię: Ted
Ulubione grzyby: pieczarki

Czy Twoja ukochana osoba lubi grzyby?

Post autor: TeddyBear » poniedziałek, 7 marca 2022, 10:41

Moja dziewczyna nie lubi grzybów. Nigdy nie zje potrawy, w której jest choćby jeden grzyb. Nie jest na nie uczulona. Czy można przygotować coś smacznego, co sprawi jej przyjemność?



Dmytro
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 7 marca 2022, 11:51
Imię: Dmytro
Ulubione grzyby: polski

Czy Twoja ukochana osoba lubi grzyby?

Post autor: Dmytro » poniedziałek, 7 marca 2022, 11:55

:rydz: :rydz: :rydz: Dzień dobry, szczerze mówiąc nie rozumiem, dlaczego trzeba zmuszać człowieka do jedzenia czegoś, czego nie lubi, ale jeśli ktoś chce, to jest mnóstwo grzybów, które nawet w zwykłym makaronie nie oddadzą smaku grzybów, ale wzbogacą smak potrawy, otwierając kubki smakowe. Ale uważam, że to jest złe, to tak, jakby mężczyzna chciał poznać kogoś przez Internet, a ty ciągniesz go do parku, żeby szukał samotnej matki. Powodzenia w twoich staraniach

:borowik: :borowik: :borowik: :borowik:



Radarowiec
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 1 maja 2021, 20:18

Czy Twoja ukochana osoba lubi grzyby?

Post autor: Radarowiec » piątek, 18 marca 2022, 22:56

U mnie sytuacja wygląda tak, że zbierać :borowiczki: to z przyjemnością, a zjeść to tylko zupę grzybową to zje :eat:

Dzięki stronie https://dobrzepisac.pl/jak-piszemy/ będziesz potrafił pisać poprawnie



Michalina12
Grzybuś malutki
Grzybuś malutki
Posty: 61
Rejestracja: wtorek, 15 stycznia 2019, 14:41
Imię: Michalina
Ulubione grzyby: Kurki
Pochwalony: 1 raz

Czy Twoja ukochana osoba lubi grzyby?

Post autor: Michalina12 » piątek, 8 kwietnia 2022, 08:27

Mój chłopak na szczęście lubi :) Swoją drogą chyba nie mogłabym się związać z osobą, która nie lubi grzybów :D:D:D
https://slodkiesny.pl/posciel-haftowana



PolaMazurkiewicz27
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2022, 19:52
Imię: Pola
Ulubione grzyby: Kurki
Pochwalony: 1 raz
Kontakt:

Czy Twoja ukochana osoba lubi grzyby?

Post autor: PolaMazurkiewicz27 » niedziela, 26 czerwca 2022, 23:33

W przypadku mojego chłopaka też nie ma problemów z jedzeniem grzybów ;) zresztą jak sam wybierze się do lasu to przynosi ich mnóstwo (gdy już jest sezon) hahah. Ale ogółem dowiedz się jeszcze czy Twoja dziewczyna nie lubi grzybów ze względu na ich smak, konsystencję czy tak po prostu. W tych dwóch pierwszych przypadkach to można poradzić sobie właśnie za pomocą odpowiednich potraw, czyli to o co pytasz. Gołąbki z ryżem i grzybami są dobrym pomysłem (grzyby wewnątrz, drobno posiekane). Ewentualnie różnego rodzaju roladki z grzybami wewnątrz (też właśnie drobno posiekane i właśnie z innymi składnikami jak choćby kapusta). Grunt, żeby dodać coś co ma mocniejszy smak niż grzyby (wtedy nie poczuje ich smaku), a jeśli chodzi o konsystencję to najlepiej gdy grzyby są wewnątrz, a przy tym drobno się je posieka. Grzyby jak najbardziej warto jeść, bo mają wiele cennych składników przydatnych dla ludzkiego zdrowia.
Jeśli jednak Twoja dziewczyna tak po prostu nie lubi grzybów, to może ma w organizmie za dużo konkretnego minerału, białka czy czegoś innego co zawierają grzyby. Wtedy zwyczajnie nie powinna ich jeść.



Zagrzebkowy
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 7 sierpnia 2021, 22:34
Imię: Zbych
Ulubione grzyby: Borowik, Opieńka
Lokalizacja: Fryzja

Czy Twoja ukochana osoba lubi grzyby?

Post autor: Zagrzebkowy » poniedziałek, 12 grudnia 2022, 23:51

Michalina12 pisze:
piątek, 8 kwietnia 2022, 08:27

Mój chłopak na szczęście lubi :) Swoją drogą chyba nie mogłabym się związać z osobą, która nie lubi grzybów :D:D:Daudytpsychologiczny.pl
Moja żona niestety nie. Ja je kocham nie tylko oglądać ale i je jeść.



Emilktr
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 1
Rejestracja: środa, 22 lutego 2023, 10:06
Imię: Haibara Eilish

Czy Twoja ukochana osoba lubi grzyby?

Post autor: Emilktr » środa, 22 lutego 2023, 10:31

PolaMazurkiewicz27 pisze:
niedziela, 26 czerwca 2022, 23:33
W przypadku mojego chłopaka też nie ma problemów z jedzeniem grzybów ;) zresztą jak sam wybierze się do lasu to przynosi ich mnóstwo (gdy już jest sezon) hahah. Ale ogółem dowiedz się jeszcze czy Twoja dziewczyna nie lubi grzybów ze względu na ich smak, konsystencję czy tak po prostu. W tych dwóch pierwszych przypadkach to można poradzić sobie właśnie za pomocą odpowiednich potraw, czyli to o co pytasz. Gołąbki z ryżem i grzybami są dobrym pomysłem (grzyby wewnątrz, drobno posiekane). Ewentualnie różnego rodzaju roladki z grzybami wewnątrz (też właśnie drobno posiekane i właśnie z innymi składnikami jak choćby kapusta). Grunt, żeby dodać coś co ma mocniejszy smak niż grzyby (wtedy nie poczuje ich smaku), a jeśli chodzi o konsystencję to najlepiej gdy grzyby są wewnątrz, a przy tym drobno się je posieka. Grzyby jak najbardziej warto jeść, bo mają wiele cennych składników przydatnych dla ludzkiego zdrowia. fnf
Jeśli jednak Twoja dziewczyna tak po prostu nie lubi grzybów, to może ma w organizmie za dużo konkretnego minerału, białka czy czegoś innego co zawierają grzyby. Wtedy zwyczajnie nie powinna ich jeść.
Bardzo lubię grzyby, ale w przeciwieństwie do mnie mój brat nienawidzi wszystkich grzybów



Mariali
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 19 maja 2023, 03:33
Imię: Makiso
Ulubione grzyby: maślaki

Czy Twoja ukochana osoba lubi grzyby?

Post autor: Mariali » piątek, 19 maja 2023, 03:38

Lubię wiele różnych rodzajów grzybów, to również świetny pomysł, aby użyć ich w daniach lub pizzy, ale trzeba się z nimi obchodzić ostrożnie.
run 3



Miranda23
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 13 czerwca 2023, 05:09
Imię: BMW
Ulubione grzyby: Shiitake

Czy Twoja ukochana osoba lubi grzyby?

Post autor: Miranda23 » wtorek, 13 czerwca 2023, 05:23

Możesz go przygotować na wiele różnych sposobów, jeśli nie podoba ci się jego zapach, możesz skorzystać ze sposobów na pozbycie się jego zapachu uno online



bekean
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 4
Rejestracja: środa, 14 czerwca 2023, 07:02
Imię: Bekean Loinse

Czy Twoja ukochana osoba lubi grzyby?

Post autor: bekean » środa, 14 czerwca 2023, 08:42

Zamiast dodawać grzyby do zupy, przygotuj aromatyczną kremową zupę warzywną. Możesz użyć takich warzyw jak marchewka, ziemniaki, seler, brokuły, czy kukurydza. Dodaj śmietanę lub mleko kokosowe, aby nadać zupie kremowej konsystencji. wordle



tonyadams
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 15 czerwca 2023, 11:11
Imię: Tony Adams

Czy Twoja ukochana osoba lubi grzyby?

Post autor: tonyadams » wtorek, 4 lipca 2023, 06:51

Pysznym daniem, które może zasmakować Twojej dziewczynie i które wyklucza grzyby, jest pieczony kurczak w ziołach cytrynowych podawany z puree ziemniaczanym z czosnkiem i pieczonymi szparagami.
fnf



rhysfaulkner
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 24 października 2023, 01:08
Imię: rhysfaulkner
Ulubione grzyby: Closed cup

Czy Twoja ukochana osoba lubi grzyby?

Post autor: rhysfaulkner » wtorek, 24 października 2023, 01:14

Zamiast dodawać grzyby do zupy, przygotuj aromatyczną kremową zupę warzywną. Możesz użyć takich warzyw jak marchewka, ziemniaki, seler, brokuły, czy kukurydza. Dodaj śmietanę lub mleko kokosowe, aby nadać zupie kremowej konsystencji.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat