Dział filmowy

Rozmowy te mniej poważne

filmiarz
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 10 kwietnia 2023, 16:16

Dział filmowy

Post autor: filmiarz » poniedziałek, 10 kwietnia 2023, 16:19

Od siebie polecam Na Zachodzie bez zmian bo film robi niezłe wrażenie, naprawdę.


Awatar użytkownika

Włóczykij
Moderator
Moderator
Posty: 2309
Rejestracja: niedziela, 6 kwietnia 2008, 17:36
Imię: Mirosław
Ulubione grzyby: opieńka prawdziwek podgrzybek
Lokalizacja: wodzisław śląski
Pochwalił: 76 razy
Pochwalony: 598 razy

Dział filmowy

Post autor: Włóczykij » wtorek, 18 kwietnia 2023, 09:41

Nie zastanawiam się, nie oglądam badziewia. :lol: :ok:


Ciekawość to pierwszy stopień do znalezienia grzyba.

weronika3
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 1
Rejestracja: środa, 19 kwietnia 2023, 23:05
Imię: Weronika
Ulubione grzyby: Prawdziwek

Dział filmowy

Post autor: weronika3 » środa, 19 kwietnia 2023, 23:09

Z fajniejszych filmów tego roku to myślę, że Creed 3 może być bardzo miły w odbiorze!



bart34
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 3 stycznia 2023, 18:17
Imię: Bartek

Dział filmowy

Post autor: bart34 » wtorek, 25 kwietnia 2023, 16:55

Polecam gorąco Dungeons & Dragons: Złodziejski honor, jeśli nie wiecie gdzie obejrzeć to sprawdzicie tutaj



mikepokati
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 5 maja 2023, 20:29
Imię: Mike
Ulubione grzyby: Kurka, Muchomor

Dział filmowy

Post autor: mikepokati » piątek, 5 maja 2023, 20:33

Obejrzałem cały serial Emigracja XD. Jeśli ktoś lubi polskie produkcje oparte o polskie realia oraz duże poczucie humoru to zdecydowanie polecam :)



FilmowyMan
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 12 lipca 2022, 18:03
Imię: Artur
Ulubione grzyby: Prawdziwek, kurka
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Dział filmowy

Post autor: FilmowyMan » niedziela, 14 maja 2023, 19:17

Polecam każdemu miłośnikowi kina film wojenny pod tytułem Sisu, znajdziecie go tutaj :ok:



AnnaZalewska
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 23 maja 2023, 17:26

Dział filmowy

Post autor: AnnaZalewska » wtorek, 23 maja 2023, 17:32

Ja polecam wszystkim kilka moich ulubionych filmów: Wilk z Wall Street, Wyspa Tajemnic, Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa, Menu. Jak szukacie strony do oglądania filmów, zajrzyjcie na https://wyszukiwarkafilmow.pl



zalukaj
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 10 sierpnia 2023, 11:24

Dział filmowy

Post autor: zalukaj » czwartek, 10 sierpnia 2023, 11:34

Chciałam się podzielić moją ostatnią odkryciem - platformą filmową https://zaluknij.pl. To naprawdę niesamowite miejsce dla każdego, kto uwielbia kino tak jak ja. Nie tylko znajdziesz tam ogromny wybór filmów z różnych gatunków, ale także wspaniałą społeczność pasjonatów filmowych.

Przeszukałam już wiele platform filmowych, ale zaluknij.pl mnie zachwyciło. Mają tam najnowsze premiery, klasyki kina, dokumenty i wiele więcej. Coś dla każdego gustu, naprawdę! Co więcej, funkcje społecznościowe pozwalają na dzielenie się swoimi ulubionymi filmami, recenzjami oraz dyskusje z innymi użytkownikami.

To nie tylko miejsce do oglądania filmów, ale również do dzielenia się swoimi refleksjami i wrażeniami. Jeśli kochasz kino tak samo jak ja, koniecznie zajrzyjcie na zaluknij.pl i dajcie znać, co o tym myślicie. Ja jestem zachwycona, mam nadzieję, że i wy będziecie



kaqw
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 18 sierpnia 2023, 14:17
Imię: zared
Ulubione grzyby: ambita
Pochwalony: 1 raz
Kontakt:

Dział filmowy

Post autor: kaqw » piątek, 18 sierpnia 2023, 14:24

To ja ze swojej strony gorąco polecam hit ostatnich dni Oppenheimer cały film reżyserii Nolana, więc film wysokich lotów. Opowiada o Robercie Oppenheimerze, który stworzył pierwszą bombe atomową.

Oraz drugi film - swego rodzaju przeciwieństwo czyli Barbie 2023 cały film. Cukierkowa produkcja, która opowiada o perypetiach tytułowej Barbie, która przestaje być stereotypową postacią.



filmomaniak
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 26 sierpnia 2023, 12:55
Imię: Filmomaniak
Ulubione grzyby: prawdziwki

Dział filmowy

Post autor: filmomaniak » sobota, 26 sierpnia 2023, 12:58

Nie wiem jak wy, ale ja czekam z niecierpliwością na Egzorcysta: Wyznawca cały film. Podobno zapowiada się świetnie.



moviebest
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 2 października 2023, 11:53
Imię: lukasz
Ulubione grzyby: maślak

Dział filmowy

Post autor: moviebest » poniedziałek, 2 października 2023, 11:56

Nie wiem jak wy, ale ja czekam z niecierpliwością na Togo Cały film. Podobno zapowiada się świetnie.

:rydz: :borowik: :kurka: :maslak:



efilman
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 12 października 2023, 13:41
Imię: Lukas
Ulubione grzyby: Podgrzyb

Dział filmowy

Post autor: efilman » czwartek, 12 października 2023, 13:44

Od siebie mogę polecić film https://efilman.pl/film/venom-2-carnage Bardzo fajny trzymający w napięciu film,

:rydz: :borowik: :kurka: :muchomorki: :maslak:



Smokkk
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 2 listopada 2021, 15:26
Imię: adam
Ulubione grzyby: Rydz
Kontakt:

Dział filmowy

Post autor: Smokkk » środa, 8 listopada 2023, 12:06

Czy są osoby które oglądały tutaj najnowszy after 5 cały film?
Film o tytule "After" to adaptacja powieści o tej samej nazwie autorstwa Anne Todd. Jest to film z gatunku romansu, który został wydany w 2019 roku. Poniżej przedstawiam krótką fabułę filmu "After":

Tessa Young (grana przez Josephine Langford) jest młodą studentką, która rozpoczyna studia na uniwersytecie. Jej życie wydaje się być poukładane i pełne obietnic przyszłości, ale wszystko zmienia się, gdy poznaje niegrzecznego chłopaka o imieniu Hardin Scott (grany przez Hero Fiennes-Tiffin). Hardin to buntownik, który nie poddaje się łatwo, ale między Tessa a Hardinem rodzi się silne uczucie.


Jeśli interesuje kogoś oglądanie filmów online to polecam naszą stronę z recenzjami.
https://onlinecda.pl/gdzie-obejrzec-cal ... ilm-online.
Awatar użytkownika

Autor tematu
emilos66
Grzybobiorca
Grzybobiorca
Posty: 1400
Rejestracja: niedziela, 23 września 2012, 17:32
Imię: Emil
Ulubione grzyby: Mleczaj rydz
Lokalizacja: Białystok
Pochwalił: 25 razy
Pochwalony: 323 razy

Dział filmowy

Post autor: emilos66 » środa, 13 grudnia 2023, 20:19

Siema. Z żonką w dalszym ciągu "katujemy" netflix. I tytułów filmów i seriali jest mnóstwo. Ale wspomnę o produkcji którą widziałem w kinie, a mianowicie Opppenheimer. Trailler w internecie wkręcił mnie abym zobaczył film na wielkim ekranie. Nie zawiodłem się, chodź film był delikatnie za długi. Główny aktor Murphy super odegrał rolę (znany z Peaky Blinders jeśli ktoś widział). Pieniądze warte wydania. Film trzeba zobaczyć. Pozdrowienia :)


Pozdrawiam ;)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat