Niewyjaśnione sprawy... klubowe i nie tylko

O klubie i klubowiczach

Jesteś pierwszy raz na naszym forum? Przywitaj się >> Poznajmy się bliżej

Zibi
Grzyb "trujący" na okrągło
Grzyb "trujący" na okrągło
Posty: 4704
Rejestracja: piątek, 24 grudnia 2004, 19:12
Ulubione grzyby: Borowiki
Lokalizacja: Busko Zdrój
Pochwalony: 17 razy

Post autor: Zibi » sobota, 6 stycznia 2007, 14:42

Tłumaczyłem Ci Prezesie Zenicie dlaczego ja to robię :!: :!: :!: ,ale jednak do Ciebie to nie dociera :( :( :(


Awatar użytkownika

Zenit
Założyciel strony oraz forum
Założyciel strony oraz forum
Posty: 73060
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2005, 22:30
Imię: Wiesław
Ulubione grzyby: Smardze...
Lokalizacja: Kraków
Pochwalił: 48860 razy
Pochwalony: 9013 razy
Kontakt:

Post autor: Zenit » sobota, 6 stycznia 2007, 14:51

Zibi pisze:Tłumaczyłem Ci Prezesie Zenicie dlaczego ja to robię :!: :!: :!: ,ale jednak do Ciebie to nie dociera :( :( :(
Może nie tłumaczyłeś ale insunowałeś że podpowiadam wybranym klubowiczom ale tego typu tłumaczenia raczej obrażają mnie i wybrane osoby... Nie należy sądzić jeśli samemu się "kręci" inni na 100% kręcą. Dziwne że te posądzenia były zawsze gdy Tobie w zagadkach się coś nie udało... To takie ludzkie... ulżyć sobie posądzając innych o matactwa i podpowiadanie...


Zenit - Wiesław Kamiński Grzyboznawca nr 1561
http://www.NaGrzyby.pl
Galeria 2005-2016 -> https://nagrzyby.pl/galeria/main.php


Człowiek jest wielki, nie przez to co ma, lecz przez to kim jest, nie przez to co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi.
Awatar użytkownika

Termit
Grzyb chroniony!
Grzyb chroniony!
Posty: 22555
Rejestracja: niedziela, 24 października 2004, 00:00
Ulubione grzyby: Boletus erythropus
Lokalizacja: M Kotlinka
Pochwalił: 14 razy
Pochwalony: 1458 razy
Kontakt:

Post autor: Termit » sobota, 6 stycznia 2007, 14:53

Zibi,
ale jednak do Ciebie to nie dociera
tak jak do Ciebie (mowa o zagadkach)


Dopiero poniedziałek, a tyle się zdarzyło...

""""Może się spotkamy znów po kilku latach
Może właśnie tutaj lub na końcu świata-
Zapamiętaj tylko, że się nie zmieniłem
Myślę, co myślałem, wierzę w co wierzyłem""""
Awatar użytkownika

Dorota
Grzybas znakomity
Grzybas znakomity
Posty: 3785
Rejestracja: sobota, 14 stycznia 2006, 08:56
Lokalizacja: Kraków
Pochwalony: 30 razy

Post autor: Dorota » sobota, 6 stycznia 2007, 15:30

zenit pisze:Osoby które uczestniczą w danej zagadce a uczestniczą w odpowiedziach wcześniejszych akceptuje.
Ja uczestniczyłam w zagadkach przez cały ubiegły rok, a po wpisie w pierwszej tegorocznej dostałam ostrzeżenie.
Baśka np. napisała w 31 zagadce grudnia: "hahahahaaha!
Nawet nie będę ukrywała odpowiedzi :) To grzyb dorodny :)
_________________
Baśka"
I to było ok., chociaż nie podała żadnej nazwy gatunku grzyba. :( A kiedy ja zrobiłam to samo dnia następnego, było ostrzeżenie. Super równe traktowanie użytkowników Forum z Kliki i Koalicji. :o :o :o


Zimowych zbiorów nadszedł czas...
Awatar użytkownika

Baśka
Administrator
Administrator
Posty: 8736
Rejestracja: piątek, 10 czerwca 2005, 19:26
Lokalizacja: Kraków
Pochwalony: 157 razy

Post autor: Baśka » sobota, 6 stycznia 2007, 15:37

Dorota, zauważ, że liczę wyniki. Może jestem tępa, ale zupełnie nie potrafię policzyć nie widząc wyników. A grzyb był ze wspólnej wyprawy 2 dni wcześniej, więc chyba oczywiste jest, że nie mogłam w tej zagadce odpowiadać.


Baśka
Awatar użytkownika

Dorota
Grzybas znakomity
Grzybas znakomity
Posty: 3785
Rejestracja: sobota, 14 stycznia 2006, 08:56
Lokalizacja: Kraków
Pochwalony: 30 razy

Post autor: Dorota » sobota, 6 stycznia 2007, 15:40

Baśka pisze:Dorota, zauważ, że liczę wyniki. Może jestem tępa, ale zupełnie nie potrafię policzyć nie widząc wyników.
Wystarczyłoby dokonać wpisu po ogłoszeniu rozwiązania.


Zimowych zbiorów nadszedł czas...
Awatar użytkownika

Autor tematu
Urania
Grzybiarz gawędziarz
Grzybiarz gawędziarz
Posty: 2376
Rejestracja: poniedziałek, 24 października 2005, 21:10
Lokalizacja: Kraków
Pochwalony: 33 razy
Kontakt:

Post autor: Urania » sobota, 6 stycznia 2007, 15:59

zenit pisze:Po ostatnich "złośliwościach" typu podglądanie zagadek gdy w nich się nie uczestniczy mam przekonanie że czerwonych karteczek będzie przybywać...
zenit pisze: jedynie sprawia dodatkową niepotrzebną robotę. To jest pewnego rodzaju cynizm, nie uczestniczę w zagadkach a ciekaw jestem kto jak zmoczył... ? Osoby które uczestniczą w danej zagadce a uczestniczą w odpowiedziach wcześniejszych akceptuje. Wszelkiego rodzaju inne podglądanie traktuję jak nabijanie postów...
Nie zgadzam się z tym w ogóle! Dlaczego podejrzewasz ludzi od razu o cynizm, złośliwość i nabijanie postów, zamiast o zwykłą ciekawość? Moim zdaniem nie ma nic złego w podglądaniu odpowiedzi. A jesli uważasz, że przydaje Ci to pracy, to pozwól, że zadam pytanie: Po co zagadki muszą mieć w ogóle akceptację? Nie wystarczyłyby zwykłe znaczniki "hide", których obowiązkowe używanie nakazuje regulamin zagadek? A to, że znalibyśmy wcześniej odpowiedzi innych zaraz po naszej, naprawdę nikogo by nie skrzywdziło. Przecież każdy rozumie zasady uczciwej rywalizacji.
I jeszcze raz powtórzę: ostrzeżenia powinny zniknąć, bo nic dobrego z tego nie wynika i nie wyniknie. :(


Urania
Przyroda to moje hobby!
Awatar użytkownika

Zenit
Założyciel strony oraz forum
Założyciel strony oraz forum
Posty: 73060
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2005, 22:30
Imię: Wiesław
Ulubione grzyby: Smardze...
Lokalizacja: Kraków
Pochwalił: 48860 razy
Pochwalony: 9013 razy
Kontakt:

Post autor: Zenit » sobota, 6 stycznia 2007, 16:03

Urania pisze:Przecież każdy rozumie zasady uczciwej rywalizacji.
Jeśli tak byłoby nie byłoby podejrzeń o nieuczciwość grona ludzi...

[ Dodano: 2007-01-06, 16:05 ]
Urania pisze:I jeszcze raz powtórzę: ostrzeżenia powinny zniknąć, bo nic dobrego z tego nie wynika i nie wyniknie. :(
Urania pisze:I jeszcze raz powtórzę: ostrzeżenia powinny zniknąć, bo nic dobrego z tego nie wynika i nie wyniknie. :(
Wazne aby nie pojawialy sie nowe...


Zenit - Wiesław Kamiński Grzyboznawca nr 1561
http://www.NaGrzyby.pl
Galeria 2005-2016 -> https://nagrzyby.pl/galeria/main.php


Człowiek jest wielki, nie przez to co ma, lecz przez to kim jest, nie przez to co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi.
Awatar użytkownika

Vinc
Hubiak
Hubiak
Posty: 319
Rejestracja: środa, 13 września 2006, 14:09
Ulubione grzyby: ostatnio, ekranowe :)
Lokalizacja: Katowice
Pochwalony: 10 razy

Post autor: Vinc » sobota, 6 stycznia 2007, 16:18

Wczoraj przypadowo wpadłem na ten wątek. Dzisiaj postanowiłem poczytać, co z tego wyniknie. Wynikło PRZEDSZKOLE!. Dziecinada, klęczenie w kącie na grochu!. Dajcie spokój z tym piętnowaniem, jakimiś karami, czerwonymi kreskami, zachwycaniem się ilością wpisów dla statystyki (większość bzdety, bzdety, bzdety nie na temat) - naprawdę nie macie większych problemów? Wystawiajcie fotki, piszcie o grzybkach - to naprawdę fajnie się czyta, i choć ostatnio ledwo patrzę na oczy ze zmęczenia pracą, zaglądam na forum w poszukiwaniu relaksu i odprężenia, ciekawych informacji. Panie i Panowie! Apluję w tym Nowym Roku - wyzerujcie liczniki! :D

Pozdrawiam serdecznie
Wszystkich forumowiczów


Awatar użytkownika

Zenit
Założyciel strony oraz forum
Założyciel strony oraz forum
Posty: 73060
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2005, 22:30
Imię: Wiesław
Ulubione grzyby: Smardze...
Lokalizacja: Kraków
Pochwalił: 48860 razy
Pochwalony: 9013 razy
Kontakt:

Post autor: Zenit » sobota, 6 stycznia 2007, 16:26

Vinc pisze:Wystawiajcie fotki, piszcie o grzybkach - to naprawdę fajnie się czyta, i choć ostatnio ledwo patrzę na oczy ze zmęczenia pracą, zaglądam na forum w poszukiwaniu relaksu i odprężenia, ciekawych informacji. Panie i Panowie! Apluję w tym Nowym Roku - wyzerujcie liczniki! :D
Masz racje wczoraj ślęczałem z 2 godziny przy wstawianiu zdjęć w konkursie jaki to grzyb a w tym czasie wszyscy bili pianę. Gdy skończyłem wstawianie po raz kolejny prosiłem o jakieś typy najciekawszych zdjęć spośród nadesłanych na konkurs fotograficzny…
http://www.forum.nagrzyby.pl/viewtopic.php?t=8837" onclick="window.open(this.href);return false;
ale to nie jest tak pasjonujące jak bicie piany i płakanie nad rozlanym mlekiem…
Ostatnio zmieniony sobota, 6 stycznia 2007, 16:38 przez Zenit, łącznie zmieniany 1 raz.


Zenit - Wiesław Kamiński Grzyboznawca nr 1561
http://www.NaGrzyby.pl
Galeria 2005-2016 -> https://nagrzyby.pl/galeria/main.php


Człowiek jest wielki, nie przez to co ma, lecz przez to kim jest, nie przez to co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi.
Awatar użytkownika

Autor tematu
Urania
Grzybiarz gawędziarz
Grzybiarz gawędziarz
Posty: 2376
Rejestracja: poniedziałek, 24 października 2005, 21:10
Lokalizacja: Kraków
Pochwalony: 33 razy
Kontakt:

Post autor: Urania » sobota, 6 stycznia 2007, 16:33

Jak powstały zagadki w obecnej formie: http://www.forum.nagrzyby.pl/viewtopic" onclick="window.open(this.href);return false;. ... sc&start=0

:)


Urania
Przyroda to moje hobby!
Awatar użytkownika

Autor tematu
Urania
Grzybiarz gawędziarz
Grzybiarz gawędziarz
Posty: 2376
Rejestracja: poniedziałek, 24 października 2005, 21:10
Lokalizacja: Kraków
Pochwalony: 33 razy
Kontakt:

Post autor: Urania » sobota, 6 stycznia 2007, 17:13

Vito pisze: idea pierwotna pojawiłą się na portalu
Tego już nie wyśledziłam. :oops:
I masz rację oczywiście. :)


Urania
Przyroda to moje hobby!
Awatar użytkownika

alchemik
Grzyb prosty
Grzyb prosty
Posty: 208
Rejestracja: niedziela, 22 stycznia 2006, 18:20
Ulubione grzyby: czubajka kania,pieprznik jadalny,borowik ceglastopory i wszystkie koźlarze
Lokalizacja: Nowy Sącz
Pochwalony: 10 razy

Post autor: alchemik » sobota, 6 stycznia 2007, 19:06

ja to forum traktuje jako miejsce gdzie mogę zasięgnąć informacji, podzielić się spostrzeżeniami, czyli jako właściwie spełniające jakieś edukacyjne cele. szerokim łukiem omijam awantury i kłótnie bo nic sie z nich nie dowiem o grzybach. takie moje podejście do sprawy sprawia, że pewnie mieszczę sie w kategori kibica lub jarząbka nie wiem dokładnie- pewnie w jednej i drugiej
Ale faktem jest, że przykro na to patrzeć co się dzieje. te ostrzeżenia przypominają mi podstawówke - trzy minusy i do kąta. Przecież można to załatwić jakoś inaczej nawet jeśli jest coś nie tak można wysłać maila z prośbą o zmiane zachowania ale takie publiczne piętnowanie wprowadza podziały i to nie jest ok. Takie jest moje zdanie.


Awatar użytkownika

Dandy_52
Grzybuś malutki
Grzybuś malutki
Posty: 61
Rejestracja: środa, 20 września 2006, 23:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Dandy_52 » sobota, 6 stycznia 2007, 19:25

zenit pisze:Osoby które uczestniczą w danej zagadce a uczestniczą w odpowiedziach wcześniejszych akceptuje. Wszelkiego rodzaju inne podglądanie traktuję jak nabijanie postów... I tego nie muszę zapisywać w regulaminie bo to już tyle razy tłumaczyłem że trudno mi zrozumieć że ktoś tego nie pojmuje... a jeśli nie pojmuje to robi z czystej złośliwości
Zenit, jestem neutralny ale tutaj to chyba jednak przesada. Ciekawość jest przecież nieodłaczną cechą w naturze człowieka. Podgląd wypowiedzi przecież nikogo nie uraża. Pomyśl o tym także z tej strony.


Awatar użytkownika

grzegorzww
Gimnazjalista pozyskiwacz
Gimnazjalista  pozyskiwacz
Posty: 1516
Rejestracja: środa, 17 maja 2006, 19:42
Ulubione grzyby: czarka
Lokalizacja: Sępólno Kr.
Pochwalony: 19 razy

Post autor: grzegorzww » sobota, 6 stycznia 2007, 19:45

Dandy_52 pisze:Podgląd wypowiedzi przecież nikogo nie uraża.
A ja też podglądałem ZAGADKI, w których nie uczestniczyłem. Nie dostałem OSTRZEŻEŃ :-)....Aaaa... będę to czynił dalej w miarę wolnego czasu :-) Gdzieś przecież się muszę UCZYĆ.


Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat