Nowa wersja forum

O klubie i klubowiczach

Jesteś pierwszy raz na naszym forum? Przywitaj się >> Poznajmy się bliżej
Awatar użytkownika

Autor tematu
Dare
Grzybobiorca
Grzybobiorca
Posty: 1016
Rejestracja: czwartek, 25 sierpnia 2011, 20:57
Imię: Adrian
Lokalizacja: Polska
Pochwalił: 405 razy
Pochwalony: 157 razy
Kontakt:

Nowa wersja forum

Post autor: Dare » niedziela, 17 lutego 2013, 00:13

Hej,

Jeśli czytasz ten temat, to oznacza, że zalogowałeś się po raz pierwszy na nowej wersji forum. Jest to wersja bezpieczniejsza, szybsza i bardziej funkcjonalna. Wszystkie posty, użytkownicy, pomogły, etc... zostały przeniesione. Możecie sobie jedynie próbować wyobrazić ilość pracy jaką musieliśmy zrobić :) Praca się opłaciła i jest czad! Nowe, widoczne funkcjonalności:
  1. Udostępnianie tematu na Facebooku. W każdym pierwszym poscie każdego tematu jest ikonka do podzielenia się linkiem na Facebooku.
  • Wyszukiwanie niedostępnych obrazków. Każdy nieznaleziony obrazek będzie wyglądał tak: Obrazek
    Autor tematu/postu zobowiązany jest poprawić taką sytuację poprzez wrzucenie brakującego obrazku do Galerii
  • Chat, zamiast shoutboxa
  • Zmiana i ujednolicenie kolorystyki forum
  • Kilka nowych rang, ról (m.in. Administrator Techniczny, Założyciel, Moderator ogólny...) i zwiększenie bezpieczeństwa poprzez odpowiednią konfigurację uprawnień grup, użytkowników, haseł, etc...
  • Dawny, przestarzały system "POMOGŁów" został wymieniony na nowy.
  • Nowy panel użytkownika - dostępny w lewym górnym rogu pod logiem forum z grzybkami. Gorąco zachęcamy do uzupełniania pól, w szczególności "Strona WWW", gdzie najlepiej podać link do dużej galerii (http://galeria.nagrzyby.pl" onclick="window.open(this.href);return false;). Jeśli nie posiadasz tam jeszcze swojego profilu, napisz do Zenita
  • Warto też przeczytać FAQ (link w prawym górnym rogu) stworzone przez autorów forum, czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Poprzednie forum możesz znaleźć tutaj: http://stare.forum.nagrzyby.pl/index.php, będzie ono otwarte jedynie przez miesiąc, możesz się tam zalogować, ale nie możesz pisać postów. Zostawiliśmy Wam jedynie tylko dlatego byście mogli pobrać swoje zdjęcia z forumowej prywatnej galerii w profilu i wrzucić na jedyną dozwoloną galerię: http://galeria.nagrzyby.pl. Przypominam: 30 kwietnia 2013 stare forum zostanie wyłączone.

A teraz życzę udanej zabawy z odkrywaniem nowych funkcji forum jak i używaniem starych. Kliknij w link "Strona główna forum" i wejdź w niesamowitą podróż opiewaną świeżym oddechem ;)

P.S. Uwagi do nowego forum piszemy w tym temacie.


Nie dawaj glodnemu ryby, daj mu wedke i naucz go lowic...