Pożegnanie

O klubie i klubowiczach

Jesteś pierwszy raz na naszym forum? Przywitaj się >> Poznajmy się bliżej

Autor tematu
Rafał-J

Pożegnanie

Post autor: Rafał-J » piątek, 16 grudnia 2011, 02:04

Chciałbym w tym miejscu pożegnać się z Wami a zarazem podziękować za wspaniałe dwa lata, które spędziłem na tym forum.
Miałem przyjemność poznać tu wielu fantastycznych ludzi. Część z Was poznałem osobiście a część tylko wirtualnie. Nie ma to jednak dla mnie żadnego znaczenia. Czy to z rozmów na forum czy z rozmów twarzą w twarz, czerpałem mnóstwo przyjemności.

Chciałbym również podziękować imiennie kilku osobom, dzięki którym mogłem się czegoś nauczyć.
Rudek, Waldemar, Gonzo, Ania, bardzo Wam dziękuję za chwile spędzone nad moimi zdjęciami grzybków i bezcenną pomoc przy ich oznaczaniu.

Lobaria, Porost, Wam z kolei dziękuję za pomoc w oznaczaniu porostów i za to, że potrafiliście mnie zainteresować tak pięknymi tworami natury, na które wcześniej nie zwracałem uwagi.

Zygmunt, Ząbek, Marek-Z, Tomasz, dziękuję Wam za możliwość oglądania pięknych zdjęć. Zdjęć, które będę pamiętał tak samo dobrze jak ich autorów.

Wszystkim pozostałym, niewymienionym tu z imienia, dziękuję za przemiłą atmosferę, którą tworzycie na tym forum.

Żegnajcie.

Rafał


Awatar użytkownika

Wojtas
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Posty: 8093
Rejestracja: środa, 23 czerwca 2010, 16:07
Imię: Wojciech
Ulubione grzyby: Borowiki
Lokalizacja: Łódź
Pochwalił: 587 razy
Pochwalony: 2718 razy
Kontakt:

Post autor: Wojtas » piątek, 16 grudnia 2011, 07:15

może jednak zmienisz zdanie ... :(


Awatar użytkownika

viragolo
Hubiak przyrośnięty
Hubiak przyrośnięty
Posty: 734
Rejestracja: środa, 19 października 2011, 11:50
Lokalizacja: Lewin Brzeski
Pochwalił: 5 razy
Pochwalony: 106 razy

Post autor: viragolo » piątek, 16 grudnia 2011, 07:18

Powodzenia. Może jednak zmienisz zdanie....


Człowiek nie przestaje się bawić bo się starzeje, tylko starzeje się bo przestaje się bawić
Awatar użytkownika

Termit
Grzyb chroniony!
Grzyb chroniony!
Posty: 22555
Rejestracja: niedziela, 24 października 2004, 00:00
Ulubione grzyby: Boletus erythropus
Lokalizacja: M Kotlinka
Pochwalił: 14 razy
Pochwalony: 1458 razy
Kontakt:

Post autor: Termit » piątek, 16 grudnia 2011, 07:56

Rafał-J, Szkoda że odchodzisz ale Twoja decyzja i uszanuje to ale wiedz ze zostawiając innych przez jedną osobę jest pochopną decyzją.

Dziękuje za te miłe chwile spędzone w realu jak i na forum. Mam nadzieje że nasze drogi się jeszcze skrzyżują :papa:


Dopiero poniedziałek, a tyle się zdarzyło...

""""Może się spotkamy znów po kilku latach
Może właśnie tutaj lub na końcu świata-
Zapamiętaj tylko, że się nie zmieniłem
Myślę, co myślałem, wierzę w co wierzyłem""""
Awatar użytkownika

Gabi
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Posty: 15395
Rejestracja: czwartek, 16 marca 2006, 14:58
Ulubione grzyby: Smardze, borowiki, kanie ...
Lokalizacja: Dijon
Pochwalił: 24 razy
Pochwalony: 2090 razy

Post autor: Gabi » piątek, 16 grudnia 2011, 08:40

Rafał-J, szkoda, ze przez 1 czy 2 osoby odchodzisz, bo z przyjemnoscia ogladalam Twoje fotki. Moze jeszcze zmienisz zdanie ?


W zyciu trzeba wszystkiego poprobowac
Awatar użytkownika

Ząbek
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Posty: 10804
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 23:31
Ulubione grzyby: wszystkie
Lokalizacja: Jaworzno
Pochwalony: 520 razy
Kontakt:

Post autor: Ząbek » piątek, 16 grudnia 2011, 08:40

Rafał. :) Oczywiście że uszanuję Twoją decyzję.
Do usłyszenia i zobaczenia się na szlakach naszej fotograficznej przygody. :ok:


Leśny samotnik z nieodłącznym aparatem w łapie :)
Nikon D-90 - Radość fotografowania :)
Nikon Nikkor AF-S DX 18-105 mm f/3.5-5.6 VR ED
Nikon Nikkor AF- 70-300 mm f/4-5.6 D VR ED
Nikon Nikkor AF-S 105mm f/2.8G ED-IF VR Macro

Galeria ( od 2006 r. ) https://nagrzyby.pl/galeria/v/users/ ... g2_page=16" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika

Joanna
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Posty: 5152
Rejestracja: wtorek, 19 sierpnia 2008, 16:03
Ulubione grzyby: kurki, rydze, borowiki
Pochwalony: 987 razy
Kontakt:

Post autor: Joanna » piątek, 16 grudnia 2011, 08:53

Rafał-J, no może jednak zmienisz zdanie ? Tyle osób chce żebyś został.


Awatar użytkownika

krystian*
Gimnazjalista pozyskiwacz
Gimnazjalista  pozyskiwacz
Posty: 1742
Rejestracja: piątek, 24 lipca 2009, 21:25
Ulubione grzyby: Borowiki (oczywiście)
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwalony: 765 razy

Post autor: krystian* » piątek, 16 grudnia 2011, 09:04

Rafał-J, Naprawdę ogromna szkoda będzie, jeśli zrezygnujesz z tego forum. Siedzę już drugą godzinę i czytam wasze posty. Mam ogromne zaległości, bo czytałem jedynie tematy traktujące bezpośrednio o grzybach, czasem tylko fragmenty innych. A dyskusje i spory na forum są zupełnie poza mną :) Twoje posty kojarzę głównie ze wspaniałych zdjęć i tych gratuluje.


krystian <*))))><
Awatar użytkownika

QAND
Grzybobiorca
Grzybobiorca
Posty: 1063
Rejestracja: poniedziałek, 4 października 2010, 11:45
Lokalizacja: Dobranowice
Pochwalony: 444 razy

Post autor: QAND » piątek, 16 grudnia 2011, 09:08

Znamy się nie tylko z forum ale i osobiście i mam nadzieje że będziemy się jeszcze spotykać.

Rafał dla mnie to SUPER Gość.

:( napiszę tylko że szkoda :(


Awatar użytkownika

ewar
Gimnazjalista pozyskiwacz
Gimnazjalista  pozyskiwacz
Posty: 1842
Rejestracja: środa, 2 listopada 2011, 15:33
Pochwalony: 454 razy

Post autor: ewar » piątek, 16 grudnia 2011, 09:44

Rafał-J,

Na forum jestem bardzo krótko. Nie wiem co napisać. Jest mi, tak po ludzku, bardzo przykro. Wiem, że nie mogłam być dla Ciebie towarzyszem w Twojej wspaniałej, fotograficznej przygodzie. Ja też jestem grzybnięta. Może trochę inaczej, mniej fachowo, bardziej kulawo ale jestem. Od dziecka. Brak fachowości nie przeszkadzał mi podziwiać Twoich wspaniałych zdjęć. Do tego nie potrzeba wiedzy, lecz serca.
Rafał! Jesteś jednym z moich nowych, wspaniałych kolegów poznanych na forum.
Cieszyłam się, że kiedyś poznam Cie osobiście.
A teraz jest mi bardzo przykro. :grzyb2: :grzyb2: :grzyb2:


_________________________________
Awatar użytkownika

viragolo
Hubiak przyrośnięty
Hubiak przyrośnięty
Posty: 734
Rejestracja: środa, 19 października 2011, 11:50
Lokalizacja: Lewin Brzeski
Pochwalił: 5 razy
Pochwalony: 106 razy

Post autor: viragolo » piątek, 16 grudnia 2011, 09:48

A teraz wszyscy razem :) :jupi:

Rafał, Rafał, Rafał
....... :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:

Już my Cię namówimy do zmiany zdania......


Człowiek nie przestaje się bawić bo się starzeje, tylko starzeje się bo przestaje się bawić
Awatar użytkownika

Ronka
Grzybas znakomity
Grzybas znakomity
Posty: 3646
Rejestracja: niedziela, 7 sierpnia 2011, 12:24
Ulubione grzyby: zbierać koźlarze czerwone, jeść gąski
Lokalizacja: Łódź
Pochwalił: 875 razy
Pochwalony: 2395 razy
Kontakt:

Post autor: Ronka » piątek, 16 grudnia 2011, 10:33

Rafał- J, proszę zmień zdanie. Wróć...


Awatar użytkownika

Ewka56
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Posty: 8924
Rejestracja: poniedziałek, 13 sierpnia 2007, 14:57
Ulubione grzyby: wszystkie oprócz trujących
Lokalizacja: Kraków
Pochwalony: 1333 razy
Kontakt:

Post autor: Ewka56 » piątek, 16 grudnia 2011, 11:11

Nie rób nam tego Rafał i zostań :placze:


Awatar użytkownika

Sensibility
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Posty: 18797
Rejestracja: wtorek, 12 lutego 2008, 19:30
Imię: Grażyna
Ulubione grzyby: borowik kania koźlarz
Lokalizacja: Wielkopolska
Pochwalił: 1374 razy
Pochwalony: 5879 razy
Kontakt:

Post autor: Sensibility » piątek, 16 grudnia 2011, 11:28

Rafał-J, nie bardzo wiem dlaczego nosisz się z zamiarem odejścia z forum( jedynie po ostrzeżeniu) ale jestem tutaj już od dawna , niejedno "przeżyłam" i uważam, że faktycznie nie warto tego robić.
Nie ty pierwszy i nie ostatni unosisz się honorem , takich ludzi i konfliktów było tutaj więcej.
Ale niektórzy, wartościowi ludzie przemyśleli sprawę i jednak zostali ( wspomnę tutaj Anię), która jest nadal z nami i pewnie tej decyzji nie żałuje bo realizuje swoją pasję nadal. A osoby z którą popadła w konflikt już dawno nie ma na forum.
Dlatego nie warto odchodzić z powodu jednej osoby.
Jesteś lubiany o czym świadczą wypowiedzi moich przedmówców. Robisz świetne zdjęcia i robisz to co lubisz, realizujesz się w tym więc nie pozbawiaj się przyjemności z powodu jednego konfliktu.
Wiem, że to boli, jest człowiekowi przykro ale jesteś silnym facetem więc weź to na klatę i rozważ swoją decyzję raz jeszcze. Ja mam cichą nadzieję, że jednak zostaniesz z nami.
Zobacz ilu ludzi tego chce. Za co nas karzesz?
Ostatnio zmieniony piątek, 16 grudnia 2011, 11:30 przez Sensibility, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika

MITEK
Grzyb "trujący" na okrągło
Grzyb "trujący" na okrągło
Posty: 4053
Rejestracja: piątek, 9 października 2009, 13:21
Ulubione grzyby: prawdziwek, kurka, kania i cała reszta
Lokalizacja: RZESZÓW
Pochwalony: 947 razy

Post autor: MITEK » piątek, 16 grudnia 2011, 12:28

Rafał-J, Tyle osób już wyraziło swoje zdanie na temat Twojej decyzji, iż ciężko jest mi cokolwiek dodać. Sam widzisz ilu forumowiczom zależy na twoim pozostaniu i zaangażowaniu (gdyż robisz coś szczególnego jeśli chodzi o zdjęcia i nie tylko). Zdaję sobie sprawę, że to wyłącznie twoja decyzja lecz jeśli mogę ze swej strony prosić Cię o jej przemyślenie to bardzo o to proszę. Mitek


MITEK
Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat