Strona 1 z 6

czy ta stronka ma sens ??

: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 21:10
autor: Świadziu
Witaski, na mojej stronce internetowej: http://www.grzegorzswiadek.pl" onclick="window.open(this.href);return false; jest przekierowanie na strone : http://www.nagrzyby.pl" onclick="window.open(this.href);return false; - niestety co chwile dostaje maile od ludzi odwiedzajacych moją stronę że podany adres jak również linki przekierywujące na tą stronę są nie aktywne ( pojawia sie ze serwer nawalił ). Z mojej strony pytanko, czy ta strona ma odstraszać potencjalnych klubowiczów ?? Nie wierze że to tylko wina serwera ( i do tego za 300 złotych netto za rok ), ja za swoją domene opłacam 150 złotych na rok, od stycznia miałem ponad 0,5 mln odwiedzin i serwer nawet nie siadł na 1 minutke - może należy zmienić firme zajmujaca sie obsługa domeny nagrzyby.pl. .pl - o której pisze jest nie zawodna ( mam na niej kilka serwerów między innymi: www. inproel.pl , http://www.grzejemy.pl" onclick="window.open(this.href);return false; , http://www.grzegorzswiadek.pl" onclick="window.open(this.href);return false; , www. ogrzewanieelektryczne.pl , http://www.pieceakumulacyjne.pl" onclick="window.open(this.href);return false; - nigdy żadna z tych domen nie była niedostępna !! ). Pisze ten post aby sie zastanowić nad dalszą działalnościa tej strony - należy zrozumieć że ludzie którzy spróbuja wejść na naszą stronke a dwa razy pokaze im sie że jest błąd stwierdzą że nie ma takiej stronki. Zawsze czerpałem z tej strony bardzo istotne informacje na temat grzbów lecz ostatnio ( tj. przez ostanie 4 dni, jest problem wogóle wejść na strone główną, nie mówiąc o pod kategoriach ).
Pozdrawiam wszystkim i czekam na Wasze opinie na temat pracy serwera Świadziu

: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 21:19
autor: Termit
tu ma swiadziu, racje bo mi tez pisza na priva znajomi ze mamy do bani serwer i nawet nie wiem co im odpisac :? @#$%^&*()@#$% Pozdrowka

: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 21:22
autor: Maciej_370
Też mnie wkurza częsty brak dostępu. Decyzja o ewentualnej zmianie serwera nalezy do Zenita. Jest to decyzja trudna i nie może byc podjęta bez zastanowienia, ale jeżeli problemy z serwerem nie znikną chyba nie będzie innego wyjścia. Tak częste "chwilowe problemy z serwerem" źle świadczą o firmie i zapewne zniechęcaja wielu potencjalnych odwiedzających. Niech Grzyb bedzie z Wami.

: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 21:23
autor: Zenit
swiadziu, Miałem dziś telefon od osoby z którą rozmawiałeś na temat działania portalu. Zapoznaję się z tą ofertą... co więcej powiedzić mnie nie bardziej od Was w...ają te przerwy i tłumaczenie że to nasza wina... jest trudne do zrozumienia - wyłączenie na kilka godzin teraz galerii foto ma udowodnić to że przez te galerie tak się dzieje... :) ? Dla mnie serwer ma działać non stop...

: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 21:34
autor: Maciej_370
Wracając do pytania zawartego w tytule. STRONA MA SENS!!!!!, ale ma być dostępna bez wkurzających przerw. Chyba nikt z nas nie kwestionuje potrzeby istnienia strony http://www.NaGrzyby.pl" onclick="window.open(this.href);return false; i tyle.

: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 21:37
autor: Termit
a czy Tomir misi sie teraz bawic galeria jak trzeba wstawiac fotki :x :x :x :x :x

: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 21:38
autor: Baśka
Wprawdzie nie mam swojej strony, ale jako użytkownik jestem bardzo zadowolona z usług HomeNetu. Przez ostatnie 8 lat nie zauważyłam, żeby wisiał, jak ogłosili przerwę techniczną, to z tygodniowym wyprzedzeniem, przepraszaniem, przedłużeniem domen czasowych o tydzień (za 4 godziny przerwy w godzninach 0:30-4:30).

A konkurencja rzeczywiście jest i trzeba z niej korzystać :)
Byłoby bardzo ciekawe, gdyby teraz, przy wyłączonych galeriach serwer walnął :)
Nie życzę nikomu źle, ale pokazałaby się "naga" prawda. W końcu na innych stronach też są zdjęcia i grafika i różne takie obciążające rzeczy, a serwery jakoś działają pomimo wielu odwiedzin. :o

: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 21:43
autor: Waldemar
zenit pisze:Zapoznaję się z tą ofertą...
Prezesie, mógłbyś mi (np. na priva) z jakie firmy bierzesz pod uwagę? :) Znam trochę rynek w Krakowie mogę się rozjerzeć.

: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 21:46
autor: CropKeeper
Swdziu ma rację co do firmy Home.pl , bodajże ze Szczecina mają znakomite łącza, mam od kilku lat u nich skrzynkę i zawsze działa .

: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 21:49
autor: Zenit
Waldemar pisze:Prezesie, mógłbyś mi (np. na priva) z jakie firmy bierzesz pod uwagę? :) Znam trochę rynek w Krakowie mogę się rozjerzeć.
Wysłałem ci na skrzynkę ofertę.

: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 21:51
autor: Dorota
Termit pisze:a czy Tomir misi się teraz bawic galeria jak trzeba wstawiac fotki :x :x :x :x :x
Też chciałam zrobić galerię. :cry: :cry: :cry:

: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 21:55
autor: Termit
tylko co ma nasza galeria do tego jak wywala tez strone lasow :?

: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 22:07
autor: Malgi
CropKeepper pisze:Swdziu ma rację co do firmy Home.pl , bodajże ze Szczecina mają znakomite łącza, mam od kilku lat u nich skrzynkę i zawsze działa .
Nie znam się na tym, ale też mnie wkurza, jak coś piszę i wysyłam, a on mi mówi, że błąd!!!
Kiedyś nie było takich długich i tylu przerw!!! :x :572: :x

: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 22:28
autor: Baśka
Termit pisze:tylko co ma nasza galeria do tego
Pewnie nic :)
Trzeba to jednak udowodnić :)

: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 22:35
autor: Waldemar
Ale nie porównujcie stabilności pracy skrzynek email z serwerem www z rozbudowaną bazą sql jeszcze z CMSem. To nie są te same serwery. Choć oczywiście nie kryję że coś jest nie tak...