czy ta stronka ma sens ??

Prasa - Internet - RTV - Badania naukowe

Zibi
Grzyb "trujący" na okrągło
Grzyb "trujący" na okrągło
Posty: 4704
Rejestracja: piątek, 24 grudnia 2004, 19:12
Ulubione grzyby: Borowiki
Lokalizacja: Busko Zdrój
Pochwalony: 17 razy

Post autor: Zibi » środa, 30 sierpnia 2006, 15:33

Powinno brzmieć: Czy korzystanie z usług..................operatora ma sens. :) :)
Robi miło Cię znów widzieć :) :) :) :)


Awatar użytkownika

alfredo
Hubiak
Hubiak
Posty: 292
Rejestracja: wtorek, 30 maja 2006, 13:52
Ulubione grzyby: Borowik szlachetny
Lokalizacja: N. Wisnicz
Pochwalony: 2 razy

Post autor: alfredo » środa, 30 sierpnia 2006, 20:17

Piszę z kompa kolegi, bo swojego już nie mam, deklaruje 100 zł na utrzymanie serwera, ale nie takiej bucówy jak dotychczasa, bo to co dzieje się ostatnio to tragedia.
Ostatnio zmieniony środa, 30 sierpnia 2006, 21:24 przez alfredo, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika

Dorota
Grzybas znakomity
Grzybas znakomity
Posty: 3785
Rejestracja: sobota, 14 stycznia 2006, 08:56
Lokalizacja: Kraków
Pochwalony: 30 razy

Post autor: Dorota » środa, 30 sierpnia 2006, 21:25

Alfredo, co się stało z Twoim kompem???


Zimowych zbiorów nadszedł czas...
Awatar użytkownika

Zenit
Założyciel strony oraz forum
Założyciel strony oraz forum
Posty: 73060
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2005, 22:30
Imię: Wiesław
Ulubione grzyby: Smardze...
Lokalizacja: Kraków
Pochwalił: 48860 razy
Pochwalony: 9013 razy
Kontakt:

Post autor: Zenit » środa, 30 sierpnia 2006, 21:53

alfredo pisze:Piszę z kompa kolegi, bo swojego już nie mam, deklaruje 100 zł na utrzymanie serwera, ale nie takiej bucówy jak dotychczasa, bo to co dzieje się ostatnio to tragedia.
Alfredo – nie chce już żadnych składek na serwer zbyt dużo mnie "kosztują" trochę boli jak ktoś wypomina że dał a coś mu nie pasuje... Sprawa utrzymania serwera jest już tylko na mojej głowie - dziękuję za dobre chęci ale jak mówię sam znajdę sponsora serwera który pokryje koszty jego utrzymania i nie będzie "jęczał" że mu coś nie pasuje... będzie miał reklamę... Od października będzie może trochę inaczej ale gwałtownych zmian nie będzie. Co do serwera obecny dostawca ma jeszcze trochę czasu na poprawienie swoich usług. Jeśli będzie wchodzić w grę zmiana serwera to będzie uruchamiana równolegle i spokojnie na końcu sezonu grzybowego. Rozeznaję obecnie rynek i podejmę decyzję niebawem.


Zenit - Wiesław Kamiński Grzyboznawca nr 1561
http://www.NaGrzyby.pl
Galeria 2005-2016 -> https://nagrzyby.pl/galeria/main.php


Człowiek jest wielki, nie przez to co ma, lecz przez to kim jest, nie przez to co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi.
Awatar użytkownika

Robi
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Posty: 5191
Rejestracja: środa, 27 lipca 2005, 13:44
Ulubione grzyby: Borowik szlachetny,Czubajka kania,Mleczaj rydz.
Lokalizacja: Kraków
Pochwalony: 400 razy
Kontakt:

Post autor: Robi » czwartek, 31 sierpnia 2006, 00:59

zenit, Nie trzeba robić żadnej listy chętnych do jakiejkolwiek pomocy.I tak się znajdzie parę osób które pomogą,to w końcu strona niekomercyjna i służy nam wszyskim.A ci którzy będą mieli ochotę,to i tak wiedzą jak to zrobić.I już.Koniec.
Ostatnio zmieniony czwartek, 31 sierpnia 2006, 04:42 przez Robi, łącznie zmieniany 1 raz.


Robert Król - http://www.mojegrzybobrania.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
"Najważniejsze jest, by gdzieś istniało to, czym się żyło: i zwyczaje i święta rodzinne. I dom pełen wspomnień. Najważniejsze
jest, by żyć dla powrotu."
-- Antoine de Saint - Exupéry
Awatar użytkownika

Zenit
Założyciel strony oraz forum
Założyciel strony oraz forum
Posty: 73060
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2005, 22:30
Imię: Wiesław
Ulubione grzyby: Smardze...
Lokalizacja: Kraków
Pochwalił: 48860 razy
Pochwalony: 9013 razy
Kontakt:

Post autor: Zenit » czwartek, 31 sierpnia 2006, 08:59

Robi pisze:zenit, Nie trzeba robić żadnej listy chętnych do jakiejkolwiek pomocy.
Robi o czym ty mówisz? Niektóre osoby tylko po to były na tej liście aby chwalić się tym... a ostatnio to nawet jedna z nich na forum z oburzeniem informowała że nie ma mnie na liście sponsorów ! Zapewniam tą osobę że pomyliłaś listy i nie mam zamiaru tłumaczyć ci że jesteś w błędzie. Dziękuje wszystkim tym osobom które wparły dotychczasowe działanie serwera i nie zrobiły to po to aby pokazać że dały a dały to dobrego serca . Od października będziecie gośćmi portalu i nie musicie martwić się o jego finanse. Zaznaczam jednak że reguły jakie będą na nim panowały ustalę sam osobiście. Wybiorę też ludzi których widziałbym zespole redakcyjnym. Chciałbym też poinformować że osoba która najwięcej dała na utrzymanie serwera do tej pory zachowała anonimowość i jej szczególnie dziękuje bo choć dała najwięcej nie "chwaliła" się tym dla poklasku...


Zenit - Wiesław Kamiński Grzyboznawca nr 1561
http://www.NaGrzyby.pl
Galeria 2005-2016 -> https://nagrzyby.pl/galeria/main.php


Człowiek jest wielki, nie przez to co ma, lecz przez to kim jest, nie przez to co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi.

anja
Hubiak przyrośnięty
Hubiak przyrośnięty
Posty: 989
Rejestracja: wtorek, 9 sierpnia 2005, 15:22
Pochwalony: 2 razy

Post autor: anja » poniedziałek, 4 września 2006, 16:17

zenit, dopiero teraz przeczytałam twój komentarz ...ale cóż - tego mozna się było spodziewać! jesli ktokolwiek powie lub napisze cokolwiek co nie jest po twojej myśli to tylko cezkasz na dobry moment aby to wypomnieć! i zreszta robisz to nieraz, co było widać w przypadku Zibiego.
Otóż bądź łaskaw nie przeinaczać faktów i nie dopisywać do nich swoich wymysłów!
Płaciłam na serwer, bo była taka potrzeba i już! Zapytanie co do wpisu na liście zostało sprowokowane twoimi komentarzami i ciągłym wypominaniem tego, że ktoś coś tam zrobił albo i nie.
Może po prostu powiesz wprost jeśli nie pasuje ci czyjaś obecność na forum - w końcu to TWOJA strona, ale przestań już "straszyć" tym październikiem i nowymi "zasadami", bo to po prostu głupie.
Sam jasno napisałeś, że nikt nie jest niezastąpiony, a ja się nie pcham tam gdzie mnie nie chcą.


Awatar użytkownika

Dorota
Grzybas znakomity
Grzybas znakomity
Posty: 3785
Rejestracja: sobota, 14 stycznia 2006, 08:56
Lokalizacja: Kraków
Pochwalony: 30 razy

Post autor: Dorota » poniedziałek, 4 września 2006, 17:05

Rewolucja Październikowa rozpoczyna się na ostro od początku września.
A później będzie wielkie BUM i już nikt nie będzie się pchał.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 4 września 2006, 18:18 przez Dorota, łącznie zmieniany 1 raz.


Zimowych zbiorów nadszedł czas...

Ted
Grzybeczek
Grzybeczek
Posty: 74
Rejestracja: piątek, 12 sierpnia 2005, 12:09
Lokalizacja: Kraków
Pochwalony: 1 raz

Zmiany, zmiany i likwidacja układów.

Post autor: Ted » poniedziałek, 4 września 2006, 18:16

No cóż należało się spodziewać, że " kaczyzm " dotrze i tutaj. :"Kto nie z Wiesiem, tego zmieciem !!!" To się uda na stronie klubowej ale na ST ten numer już nie przejdzie. Trzeba będzie komuś podziękować !!!


Ted
Awatar użytkownika

Termit
Grzyb chroniony!
Grzyb chroniony!
Posty: 22555
Rejestracja: niedziela, 24 października 2004, 00:00
Ulubione grzyby: Boletus erythropus
Lokalizacja: M Kotlinka
Pochwalił: 14 razy
Pochwalony: 1458 razy
Kontakt:

Post autor: Termit » poniedziałek, 4 września 2006, 18:56

sponsor fajnie ale nie mozna zapominac że przez te 2 lata mali sponsorzy utrzymywali ta stronke i do tej pory bez nich by było wielkie jaco!!!! Pozdrowka
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 4 września 2006, 19:47 przez Termit, łącznie zmieniany 2 razy.


Dopiero poniedziałek, a tyle się zdarzyło...

""""Może się spotkamy znów po kilku latach
Może właśnie tutaj lub na końcu świata-
Zapamiętaj tylko, że się nie zmieniłem
Myślę, co myślałem, wierzę w co wierzyłem""""

Ted
Grzybeczek
Grzybeczek
Posty: 74
Rejestracja: piątek, 12 sierpnia 2005, 12:09
Lokalizacja: Kraków
Pochwalony: 1 raz

sponsor fajnie ...

Post autor: Ted » poniedziałek, 4 września 2006, 19:42

... i to jest właśnie podziękowanie dla tych wszystkich małych sponsorów. Wstyd i dziadostwo. Zupełnie jakbym słyszał słowa naszego prezydenta " spieprzaj dziadu ".


Ted

Marta
Grzybobiorca
Grzybobiorca
Posty: 1372
Rejestracja: piątek, 25 lutego 2005, 19:26
Lokalizacja: Kraków
Pochwalony: 14 razy

Post autor: Marta » poniedziałek, 4 września 2006, 19:55

Jest mi smutno i przykro :( Wszyscy wspaniali w realu, ze swoimi zaletami i nawet wadami. Szanujmy się, szanujmy zdanie innych. Każdy z nas chyba troszkę zawdzięcza coś komuś na tej stronie ( przynajmniej ja ). Skończmy wypominki, przygryzanie i "straszenie" zmianami.
A w ogóle to dziś 2 razy w ciągu dnia strona była niedostepna :x


Awatar użytkownika

Maciej_370
Hubiak przyrośnięty
Hubiak przyrośnięty
Posty: 877
Rejestracja: czwartek, 2 lutego 2006, 02:10
Ulubione grzyby: Prawdziwek, kania, gaska, opieńka
Lokalizacja: Wieliczka
Pochwalony: 16 razy

Post autor: Maciej_370 » poniedziałek, 4 września 2006, 20:30

Ło matko. Co Wam się porobiło???? Żrecie się bez hamulców, a przeca mieliśmy sie tu spotykać celem SYMPATYCZNEGO spędzania czasu. Kurde felek grzyby rosną, pełne kosze na zdjęciach, dusza się raduje a na forum wyzwiska jak nie przymierzając w Sejmie albo w kułalicyji Lepperowo Giertychowej. Pax pax między grzybożercami, że przytoczę Wielkiego Mistrza z Malborka. Stronka rzeczywiście dzisiaj zdechła przynajmniej dwa razy.


Maciej_370
Awatar użytkownika

Dorota
Grzybas znakomity
Grzybas znakomity
Posty: 3785
Rejestracja: sobota, 14 stycznia 2006, 08:56
Lokalizacja: Kraków
Pochwalony: 30 razy

Post autor: Dorota » poniedziałek, 4 września 2006, 22:44

Macieju, to dopiero preludium przed WIELKIMI ZMIANAMI. Później będzie już tylko gorzej. :( :( :(


Zimowych zbiorów nadszedł czas...
Awatar użytkownika

Termit
Grzyb chroniony!
Grzyb chroniony!
Posty: 22555
Rejestracja: niedziela, 24 października 2004, 00:00
Ulubione grzyby: Boletus erythropus
Lokalizacja: M Kotlinka
Pochwalił: 14 razy
Pochwalony: 1458 razy
Kontakt:

Post autor: Termit » poniedziałek, 4 września 2006, 22:56

Dorota,
Później będzie już tylko gorzej
a skad jestes tego pewna??? jak tak do tego podchodzisz to jedynie tylko moze byc gorzej :wink:
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez Termit, łącznie zmieniany 1 raz.


Dopiero poniedziałek, a tyle się zdarzyło...

""""Może się spotkamy znów po kilku latach
Może właśnie tutaj lub na końcu świata-
Zapamiętaj tylko, że się nie zmieniłem
Myślę, co myślałem, wierzę w co wierzyłem""""
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat