Podpatrzone w Internecie

Prasa - Internet - RTV - Badania naukowe
Awatar użytkownika

kombiii
Gimnazjalista pozyskiwacz
Gimnazjalista  pozyskiwacz
Posty: 1727
Rejestracja: wtorek, 4 września 2012, 13:24
Ulubione grzyby: prawdziwek, borowik oraz boletus edulis
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Pochwalił: 109 razy
Pochwalony: 494 razy
Kontakt:

Post autor: kombiii » poniedziałek, 27 maja 2013, 11:06

Zenit pisze: byłem w sobotę w takim lesie :) >>> http://nagrzyby.pl/relacje/3-gatunki-bo ... ich-lasach" onclick="window.open(this.href);return false;
Wiem, wiem, widziałem fotorelację - ja bym chyba oszalał z radości przy takich okazach w takiej ilości :zdziwko: :football:

Z Bielska jest do Huciska 240 kilometrów, nie jest to więc przedsięwzięcie nierealne ;)


Zdobywca II miejsca w fotce dekady 21-31 lipca :) w 2014 roku
Awatar użytkownika

Zenit
Założyciel strony oraz forum
Założyciel strony oraz forum
Posty: 73060
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2005, 22:30
Imię: Wiesław
Ulubione grzyby: Smardze...
Lokalizacja: Kraków
Pochwalił: 48860 razy
Pochwalony: 9013 razy
Kontakt:

Post autor: Zenit » poniedziałek, 27 maja 2013, 12:07

kombiii pisze:Z Bielska jest do Huciska 240 kilometrów, nie jest to więc przedsięwzięcie nierealne ;)
zawsze można się umówić i jechać nie samemu. Mam pomysł aby na portalu zrobić taką możliwość umawiania się na grzybobrania i wspólną jazdę... Ale jak znam mentalność Polaków to nie jest zbyt realne - na drugiego grzybiarza patrzą wilkiem a konkurencji do samochodu broń boże nie wezmą... To jest Polska właśnie :)


Awatar użytkownika

kombiii
Gimnazjalista pozyskiwacz
Gimnazjalista  pozyskiwacz
Posty: 1727
Rejestracja: wtorek, 4 września 2012, 13:24
Ulubione grzyby: prawdziwek, borowik oraz boletus edulis
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Pochwalił: 109 razy
Pochwalony: 494 razy
Kontakt:

Post autor: kombiii » poniedziałek, 27 maja 2013, 12:17

Zenit wręcz przeciwnie - mówię tu we własnym imieniu. O Huciskach myślałem pod kątem wspólnej wyprawy, przecież nawet nie wiem jak tam dojechać, o szukaniu grzybków nie wspomnę.
Pomysł o umawianiu się na grzybki jest znakomity. Choć sam kilkakrotnie wzywałem mych współmieszkańców podbeskidzkich na wspólny, lokalny wypad - bez odzewu ... :oops:


Zdobywca II miejsca w fotce dekady 21-31 lipca :) w 2014 roku
Awatar użytkownika

Zenit
Założyciel strony oraz forum
Założyciel strony oraz forum
Posty: 73060
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2005, 22:30
Imię: Wiesław
Ulubione grzyby: Smardze...
Lokalizacja: Kraków
Pochwalił: 48860 razy
Pochwalony: 9013 razy
Kontakt:

Post autor: Zenit » poniedziałek, 27 maja 2013, 12:20

kombiii pisze: bez odzewu ... :oops:
bo są ludzie i ludziska :) ja tam lubię jeździć w kilka osób bo gdy więcej uczestników to więcej grzybów do fotografowania :) co kilka par oczu to nie jedna :)
No widzisz jadę w piątek na smardze :) ciekaw jestem czy ktoś będzie się chciał ze mną wybrać. Wiadomo że kosza smardzy sie nie nazbiera dlatego jest mało chętnych na takie grzybo-fotografowania. Jak ktoś jest pewny że przytarga kosze grzybów to chętnie by pojechał :) ja jadę często tylko dla kilku fajnych fotek :)


Awatar użytkownika

kombiii
Gimnazjalista pozyskiwacz
Gimnazjalista  pozyskiwacz
Posty: 1727
Rejestracja: wtorek, 4 września 2012, 13:24
Ulubione grzyby: prawdziwek, borowik oraz boletus edulis
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Pochwalił: 109 razy
Pochwalony: 494 razy
Kontakt:

Post autor: kombiii » poniedziałek, 27 maja 2013, 12:41

Zenit pisze: No widzisz jadę w piątek na smardze :) ciekaw jestem czy ktoś będzie się chciał ze mną wybrać.
Wiem, widziałem Twoje ogłoszenie. Akurat smardze to nie są grzybki z mojej bajki, zresztą nie jestem aż takim zapaleńcem, jak Ty ;) Ale, gdybyś organizował grzybokosy w mej zacnej okolicy, tak powiedzmy w promieniu 250 km, to polecam się szanownej pamięci :ok:


Zdobywca II miejsca w fotce dekady 21-31 lipca :) w 2014 roku
Awatar użytkownika

viragolo
Hubiak przyrośnięty
Hubiak przyrośnięty
Posty: 734
Rejestracja: środa, 19 października 2011, 11:50
Lokalizacja: Lewin Brzeski
Pochwalił: 5 razy
Pochwalony: 106 razy

Post autor: viragolo » poniedziałek, 22 grudnia 2014, 08:54

W nocy ze środy na czwartek rządząca koalicja Platformy i PSL-u znowu zdecydowały się „pomagać” przedsiębiorstwu Lasy Państwowe, proponując wprowadzenie do Konstytucji RP dziwnego zapisu, który z jednej strony miał bronić jego zasoby przed prywatyzacją, z drugiej otwierał do niej furtkę.

Cały news: http://wolnemedia.net/polityka/do-zmian ... -5-glosow/" onclick="window.open(this.href);return false;


Człowiek nie przestaje się bawić bo się starzeje, tylko starzeje się bo przestaje się bawić
Awatar użytkownika

Dare
Grzybobiorca
Grzybobiorca
Posty: 1016
Rejestracja: czwartek, 25 sierpnia 2011, 20:57
Imię: Adrian
Lokalizacja: Polska
Pochwalił: 405 razy
Pochwalony: 157 razy
Kontakt:

Post autor: Dare » czwartek, 25 grudnia 2014, 00:02

I świątecznie i grzybowo. Ciekawostka, do stworzenia tego autor wychodował 4 gatunki pleśni (biedna lodówka :lol: )

Klik


Nie dawaj glodnemu ryby, daj mu wedke i naucz go lowic...

janas
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek, 5 stycznia 2015, 13:28
Ulubione grzyby: Boletus edulis, Macrolepiota procera
Pochwalony: 57 razy

Post autor: janas » niedziela, 22 lutego 2015, 14:43

Wszystkich forumowiczów zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku pt. "Grzybolandia". Tam możemy wstawiać zdjęcia, dyskutować oraz wymieniać się informacjami :) Jeśli istnieje na facebooku już strona tego forum, to zaznaczam, że nie chodzi mi o robienie konkurencji, lecz kontynuowanie swojej "grzybowej pasji" :)


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat