www.fungi.pl

Awatar użytkownika

Termit
Grzyb chroniony!
Grzyb chroniony!
Posty: 22555
Rejestracja: niedziela, 24 października 2004, 00:00
Ulubione grzyby: Boletus erythropus
Lokalizacja: M Kotlinka
Pochwalił: 14 razy
Pochwalony: 1458 razy
Kontakt:

Post autor: Termit » piątek, 13 października 2006, 06:36

Dorota,
Baśka, biorąc pod uwagę Twoje bliskie stosunki z Prezesem
Co to ma wspólnego czy ktoś tam jest bliżej czy dalej ( można to też powiedzieć o innych osobach ) po prostu, kobitka nie rozumie, bo piszesz półsłówkami. Napisz konkretnie o co chodzi ( poprosimy o komentarz Amisia), bo jakby co, to ja dałem tego niusa do archiwum, chciałem żeby Prezes sobie poczytał. Jeżeli chodzi o "kupowanie" strony to też już byli tacy co uważali się za wielkich sponsorów. Z okazji Twojego jutrzejszego święta wszystkiego najlepciejszego. Hej.
Ostatnio zmieniony piątek, 13 października 2006, 16:15 przez Termit, łącznie zmieniany 1 raz.


Dopiero poniedziałek, a tyle się zdarzyło...

""""Może się spotkamy znów po kilku latach
Może właśnie tutaj lub na końcu świata-
Zapamiętaj tylko, że się nie zmieniłem
Myślę, co myślałem, wierzę w co wierzyłem""""
Awatar użytkownika

Baśka
Administrator
Administrator
Posty: 8736
Rejestracja: piątek, 10 czerwca 2005, 19:26
Lokalizacja: Kraków
Pochwalony: 157 razy

Post autor: Baśka » piątek, 13 października 2006, 07:36

Widzę, że moje retoryczne pytanie zadziałało jak uderzenie w stół powodujace odzywkę nożyc.
Mnie zaś skojarzyła się piosenka z lat '80. ubiegłego wieku. Nawet nie pamietam kto to śpiewał, ale taki fragnent refrenu:
Przyjaciół nikt nie będzie mi wybierał, wrogów poszukam sobie sam...


Baśka
Awatar użytkownika

Zenit
Założyciel strony oraz forum
Założyciel strony oraz forum
Posty: 73060
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2005, 22:30
Imię: Wiesław
Ulubione grzyby: Smardze...
Lokalizacja: Kraków
Pochwalił: 48860 razy
Pochwalony: 9013 razy
Kontakt:

Post autor: Zenit » piątek, 13 października 2006, 09:11

Dorota pisze:zjadanie wszystkiego, co się znajdzie może mieć skutki znacznie tragiczniejsze niż dotychczas.
i tu się ż Tobą Dorotką zgadzam w 100% gdy patrzę na grzybowe eksperymenty niektórych cały jestem w szoku :lol: :lol: :lol: :lol:

[ Dodano: 2006-10-13, 09:14 ]
Dorota pisze:że niektórzy piszą "nie rozumiem", "nie rozumię" itp. lub udają, że nie wiedzą o co chodzi.
:) dlatego czasami trzeba zmienić nauczyciela może ten drugi potrafi lepiej uczyć :lol: :lol: :lol: :lol:

[ Dodano: 2006-10-13, 09:22 ]
I jeszcze powracając do głównego wątku dotyczącego domem. Mam taką propozycję do tych z "kasą" i mających wizję własnego grzybobrania :) jest do kupienia domena www.grzybobranie.pl (nie wiem kto ją posiada... ) czyż to nie byłoby piękne stworzyć własną wizję grzybobrania i kreować ją na www.grzybobranie.pl Ileż możliwości wykazania się... Większa konkurencja na grzybowym rynku wychodzi tylko na dobre... może pora działać... i spożytkować swoje talenty i energię...


Zenit - Wiesław Kamiński Grzyboznawca nr 1561
http://www.NaGrzyby.pl
Galeria 2005-2016 -> https://nagrzyby.pl/galeria/main.php


Człowiek jest wielki, nie przez to co ma, lecz przez to kim jest, nie przez to co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi.
Awatar użytkownika

Vinc
Hubiak
Hubiak
Posty: 319
Rejestracja: środa, 13 września 2006, 14:09
Ulubione grzyby: ostatnio, ekranowe :)
Lokalizacja: Katowice
Pochwalony: 10 razy

Post autor: Vinc » piątek, 13 października 2006, 11:27

Teoria Spisku? Teczka Macierewicza?, słuchajcie to żywcem przypomina mi nasz parlament i ich politykę - przykre:(


Awatar użytkownika

Dorota
Grzybas znakomity
Grzybas znakomity
Posty: 3785
Rejestracja: sobota, 14 stycznia 2006, 08:56
Lokalizacja: Kraków
Pochwalony: 30 razy

Post autor: Dorota » piątek, 13 października 2006, 15:15

Termitku, dziękuję za życzenia. :) Tobie również wszystkiego najlepszego - wszak mamy jednego szefa. :wink:
A chodzi mi tylko o prawdę, której przecież nikt wstydzić się nie powinien.

Basiu, wrogów szukać nie trzeba - sami się znajdują, ale ja Ci nie wróg. :)

Zenit, oczywiście, że można stworzyć konkurencję, tylko trochę czasu na grzybobrania żal. :wink:

Vinc, do parlamentu to nam jeszcze daleko. :wink:
Ostatnio zmieniony piątek, 13 października 2006, 16:18 przez Dorota, łącznie zmieniany 1 raz.


Zimowych zbiorów nadszedł czas...
Awatar użytkownika

Vinc
Hubiak
Hubiak
Posty: 319
Rejestracja: środa, 13 września 2006, 14:09
Ulubione grzyby: ostatnio, ekranowe :)
Lokalizacja: Katowice
Pochwalony: 10 razy

Post autor: Vinc » piątek, 13 października 2006, 15:42

proponuję wszystkie posty na ten temat, przenieść do działu „Grzybowy humor, fotomontaże, zdjęcia, śmieszne teksty” :D

Pozdrawiam :D :D



Autor tematu
Zibi
Grzyb "trujący" na okrągło
Grzyb "trujący" na okrągło
Posty: 4704
Rejestracja: piątek, 24 grudnia 2004, 19:12
Ulubione grzyby: Borowiki
Lokalizacja: Busko Zdrój
Pochwalony: 17 razy

Post autor: Zibi » piątek, 13 października 2006, 17:33

Vinc,widzę,że nadal jesteś zatruty :lol: :lol: :lol: :lol:



Tomir
Hubiak
Hubiak
Posty: 280
Rejestracja: czwartek, 13 października 2005, 20:01
Ulubione grzyby: Maślak, Kurka, Kania
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwalony: 5 razy
Kontakt:

Post autor: Tomir » wtorek, 2 grudnia 2008, 16:48

zenit pisze:Mam taką propozycję do tych z "kasą" i mających wizję własnego grzybobrania :) jest do kupienia domena www.grzybobranie.pl (nie wiem kto ją posiada... ) czyż to nie byłoby piękne stworzyć własną wizję grzybobrania i kreować ją na www.grzybobranie.pl Ileż możliwości wykazania się... Większa konkurencja na grzybowym rynku wychodzi tylko na dobre... może pora działać... i spożytkować swoje talenty i energię...
Dla zainteresowanych ;)
"Unfortunately your offer is too low and cannot be accepted! Please submit an offer above the seller's minimum price of: 1000 EUR."
Czyli po naszemu: Musisz zaoferowac przynajmniej 1000 EUR, aby kupić tę domenę.
:o


Tomir
Opowiedz <a href="http://www.snilomisie.pl/">co Ci się śniło?</a>, zobacz o czym śnią inni...
Zbierasz grzyby? Kochasz las? Odwiedź <a href="http://www.lasypolskie.pl">Lasy Polskie</a> ;)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat