Wyszukiwarka - wyszukiwanie w tytułach nie działa ?

Awatar użytkownika

Autor tematu
vandal7
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 4
Rejestracja: środa, 11 grudnia 2019, 22:13
Imię: Damian
Ulubione grzyby: psychodeliczne najlepiej
Pochwalił: 3 razy

Wyszukiwarka - wyszukiwanie w tytułach nie działa ?

Post autor: vandal7 » środa, 11 grudnia 2019, 22:39

wchodzę w wyszukiwarkę wpisuje Białoporek brzozowy zaznaczam szukaj tylko w tematach i wyszukiwarka twierdzi, że na forum niema nic o tym grzybie; no poprostu nie działa.
w standardowym trybie wyszukiwania wyszukiwarka pokazuje po kawałku posta, ale z takiego wyszukiwania to ja nic nie wiem, jest 11 stron.
czytałem temat o wyszukiwarce no i niby są tam jakieś ciekawe rozwiązania, ale na tą chwilę mnie interesuje wyszukanie tylko tematów które w tytule zawierają konkretnie "Białoporek brzozowy"

da się to zrobić, a jeśli tak to jak ?


Lubie spacery łąki, lasy, pola. Przy okazji zbieram zioła i chce też poznać wszelkie możliwe do zastosowania kuchni i domowej apteczce grzyby.
Awatar użytkownika

gonzo
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Posty: 19027
Rejestracja: poniedziałek, 9 marca 2009, 08:36
Ulubione grzyby: rydze,zieleniatki,kanie oraz drożdże piwne
Lokalizacja: Radomsko
Pochwalił: 3906 razy
Pochwalony: 16712 razy
Kontakt:

Wyszukiwarka - wyszukiwanie w tytułach nie działa ?

Post autor: gonzo » środa, 11 grudnia 2019, 22:48

vandal7 pisze:QR_BBPOST wchodzę w wyszukiwarkę wpisuje Białoporek brzozowy zaznaczam szukaj tylko w tematach i wyszukiwarka twierdzi, że na forum niema nic o tym grzybie; no poprostu nie działa.
Wyszukiwanie zaawansowane -wpisz sobie porek brzozowy, szukaj -tylko tytuły tematu, wyświetl wyniki jako -tematy.


Awatar użytkownika

Autor tematu
vandal7
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 4
Rejestracja: środa, 11 grudnia 2019, 22:13
Imię: Damian
Ulubione grzyby: psychodeliczne najlepiej
Pochwalił: 3 razy

Wyszukiwarka - wyszukiwanie w tytułach nie działa ?

Post autor: vandal7 » środa, 11 grudnia 2019, 23:24

Dziękuje

a bo to porek jest zamiast białoporek.
kurcze tyle tych nazw to ma, jeszcze czasem z czyrem to na internecie jest pomieszane, nie zauważyłem sobie


Lubie spacery łąki, lasy, pola. Przy okazji zbieram zioła i chce też poznać wszelkie możliwe do zastosowania kuchni i domowej apteczce grzyby.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat