Galeria do przesyłania zdjęć na konkursy fotograficzne na portalu NaGrzyby.pl

Awatar użytkownika

Autor tematu
Zenit
Założyciel strony oraz forum
Założyciel strony oraz forum
Posty: 73057
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2005, 22:30
Imię: Wiesław
Ulubione grzyby: Smardze...
Lokalizacja: Kraków
Pochwalił: 48844 razy
Pochwalony: 9010 razy
Kontakt:

Galeria do przesyłania zdjęć na konkursy fotograficzne na portalu NaGrzyby.pl

Post autor: Zenit » piątek, 10 marca 2017, 23:14

Galeria do przesyłania zdjęć na konkursy fotograficzne na portalu NaGrzyby.pl

Od wczoraj uruchomiłem możliwość zamieszczania zdjęć do konkursów dekadowych którzy nie chcą mieć własnej galerii foto na portalu NaGrzyby.pl a mogłyby zamieszczać w ogólnej galerii gdzie zgłaszać zdjęcia może każdy. Podstawowe zasady wysyłania zdjęć to to że powinny być podpisane nazwiskiem lub nickiem zgłaszającego. Zdjęcia do konkursu każdy wysyłający zdjęcie do dekadówki powinien zamieścić sam w danej dekadzie konkursu. Wyjątkowo pierwszy raz mogę zamieśić takie zgłoszenie ale kolejnym razem trzeba to już robić samemu oczywiście gdy jest się użytkownikiem forum.nagrzyby.pl (jak ktoś nie jest musi się zarejestrować) Linka do rejestracji na forum >>> ucp.php?mode=register

Regulamin konkursu jest tutaj >>> viewtopic.php?p=417663
Wysyłając zdjęcia musimy je wstępnie obrobić aby miało wymiary 1024 pix w na dłuższym boku. Wysłane zdjęcia będą zatwierdzane przez admistratora galerii.
Aby wstawić zdjęcie do konkursu trzeba wejść na stronę http://www.fotki.nagrzyby.pl zalogować się jako konkurs.fotograficzny i podać hasło: konkurs Max do 12 godzin od przesłania zdjęcie jeśli będzie odpowiadało wymaganiom konkursu będzie udostępnione i widoczne.
Na zdjęciach pokazane jest w jaki sposób zamieszczać zdjęcia krok po kroku:Jeśli ktoś będzie chciał w przyszłości mieć własną galerię zdjęć na portalu musi przesłać swój nick (lub jak chce imię i nazwisko) i adres email pod który przyjdzie hasło wstępne do uruchomienia galerii. Email pod który wysyła się zgłoszenie do założenia galerii na portalu NaGrzyby.pl to nagrzyby@gmail.com


Zenit - Wiesław Kamiński Grzyboznawca nr 1561
http://www.NaGrzyby.pl
Galeria 2005-2016 -> https://nagrzyby.pl/galeria/main.php


Człowiek jest wielki, nie przez to co ma, lecz przez to kim jest, nie przez to co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi.