Bory Tucholskie


Autor tematu
paumat
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 12 września 2016, 10:19
Imię: Zygmunt

Bory Tucholskie

Post autor: paumat » poniedziałek, 12 września 2016, 10:49

www.domkiborowiackie.pl

Polecamy państwu domki całoroczne, oraz apartament w centrum Tucholi, jako doskonałą baze wypadową do lasów w Borach Tucholskich.
Nowe drewniane domki w miejscowości Piła gm. Gostycyn i Teolog gm. Lubiewo. Domki są 4-6 osobowe. Tak w Pile, jak i w Teologu zapewniamy Państwu pełne zakosztowanie w nieskażone piękno przyrody.

Domek w Pile znajduje się w otoczeniu lasu. W pobliżu (ok 700 m. drogą leśną) znajduje się bardzo czyste jezioro, z zagospodarowaną plażą i wypożyczalnią sprzętu wodnego.

Dwa domki w Teologu znajdują się nad jeziorem z prywatną plażą oraz pomostem, niedaleko lasu (około 700m).Do dyspozycji gości łódka i kajaki. Po drugiej stronie jeziora znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego. Na parterze domku jest pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienką, a na piętrze dwie dwuosobowe sypialnie w domkach większych lub jedno pomieszczenie z trzema łóżkami w domku mniejszym.

Posiadamy tez apartament 4 osobowy w Tucholi

Teren domków jest ogrodzony. Wyposażony w wiatę grillową, plac zabaw dla dzieci i w Teologu, boisko do piłki siatkowej. Na życzenie klientów mamy do dyspozycji rowery, dostosowane również dla dzieci.

Organizujemy też wycieczki rowerowe szlakami uroczysk przyrodniczo -historycznych i spływy kajakowe na Brdzie. Wyposażenie domków zawiera czajnik elektryczny, kuchenkę elektryczną dwupalnikową, komplet naczyń, szklanek i sztućców dla 6 osób, 3 garnki, patelnia, deska do krojenia. Każdy domek posiada telewizor, zestaw mebli ogrodowych i swój grill.

www.domkiborowiackie.pl