Gorzów Wlkp i okolice - grzybki


Autor tematu
Nerevar
Grzybuś malutki
Grzybuś malutki
Posty: 38
Rejestracja: piątek, 22 sierpnia 2008, 15:54
Ulubione grzyby: Koźlarze, prawdziwki.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Pochwalony: 5 razy

Gorzów Wlkp i okolice - grzybki

Post autor: Nerevar » wtorek, 17 września 2013, 21:13

Wie ktoś czy gdzieś w okolicy Gorzowa pojawiły się grzybki? Bo w w moich miejscówkach pomimo ostatnich deszczy znalazłem jedynie parę maślaków, kapciowatych podgrzybków i kilka kań...



urug
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 2
Rejestracja: środa, 18 września 2013, 16:06
Ulubione grzyby: borowiki

Gorzów i okolie

Post autor: urug » środa, 18 września 2013, 16:29

Witajcie
jestem nowa na forum, zawsze jeżdziłam w okolice RADĘCINA i ŁASKO, WYGON , SITNICA Radachowo, Jarachowo,powiat strzelecko drezdeński(chyba) ogromne połacie lasów, i bardzo grzybny teren, tylko trzeba uważac żeby nie wejśc na teren rezerwatu i Parku narodowego ,a wracając do tematu niestety nie wiem czy są w tej chwili, nie mieszkam na miejscu, ale jak chcesz zadzwonie do znajomych w radęcienie ,miejscowi beda wiedzieć,
może wybiore sie w tamte okolice ale dopiero przełom pażdziernika. TERAZ MIESZKAM W sZWAJCARII I TU NIESTETY Z GRZYBAMI MASAKRA JAKAŚ :placze: , nie to zę nie ma ( trzeba znać teren) tylko przepisy . w moim kantonie można zbierać tylko we wtorek czwartek i sobote od godziny 7 rano do 20, i tylko pól kg borowików pól kilo kurek a ogółem 2 kilogramy na głowe i nie mozna chodzić po więcej jak 3 osoby i to z tej samej rodziny, czasem myślę żeby podobne ograniczenie wprowadzono w Polsce, a w lasach czyściutko :borowiczki: i NIKT NIE NISZCZY grzybow niejadalnych :muchomorek:

pozdrawiam


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat