Grzybobranie w Paśmie Brzanki z grzyboznawcą Wiesławem Kamińskim

Grzybobranie w Paśmie Brzanki z grzyboznawcą Wiesławem Kamińskim
Udostępnij:
  •  
  •   
  •  


W tym roku po raz kolejny postanowiłem zagrać w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. W tym roku zrobię dwa wspólne grzybobrania na rzecz WOŚP jedna licytacja smardzowanie na Słowacji już się skończyła. Od dziś od 19 stycznia rozpoczyna się druga licytacja.

Zapraszam do licytacji. >>> KLIKNIJ

Tym razem zapraszam na wspólne grzybobranie w okresie letnim (w dowolnie wybranym dniu od czerwca do końca sierpnia). Grzybobranie zaczynać się będzie od miejscowości Kowalowa (będę czekał w agroturystyce Agro-Chmurka) skąd zwycięzcę zabiorę w najlepsze miejsca grzybowe Pasma Brzanki. W czasie grzybobrania postaram się pokazać jak najwięcej grzybów jadalnych i nauczyć ich rozpoznawania. Po grzybobraniu odwiozę zwycięzcę do Kowalowej do
Agro-Chmurki. Wszystkie zebrane prze zemnie grzyby podaruję zwycięzcy licytacji.

W Agro-Chmurce czekać na nas będzie pyszna kawa i ciasto 🙂

I UWAGA ! dzień po rozpoczęciu licytacji w rozmowie z właścicielką Agro-Chmurki dowiedziałem się że i ona chce dołączyć się swym udziałem dla WOŚP i funduje bezpłatny nocleg dla osoby która wylicytuje to grzybobranie.

Podsumowując osoba która wylicytuje najwyższą kwotę w tej licytacji ma dodatkowo darmowy nocleg (przed lub po grzybobraniu) zapewniony przez właścicielkę Agro-Chmurki.

Stasia właścicielka Agro-Chmurki
Odbiera zebrane przez nas grzyby w Paśmie Brzanki

Zapraszam do licytacji. >>> KLIKNIJ <<<

Wyświetleń: 216


Udostępnij:
  •  
  •   
  •