Biografia prawdziwka – książka którą warto mieć w swojej bibliotece.

Biografia prawdziwka – książka którą warto mieć w swojej bibliotece.
Udostępnij:
  •  
  •   
  •  

Od dziś 13 sierpnia 2018  można zamawiać ciekawą książkę autorstwa Pål Karlsena

   
  

Polecam tą książkę bo jest naprawdę ciekawa i zainteresować może nie tylko „grzybomaniaków” ale i inne osoby interesujące się przyrodą..

Poznałem autora osobiście w ubiegłym roku w Zawiatach gdzie przybył z Norwegii aby dowiedzieć się o naszych grzybobraniach.

Krótko o tej książce:

   

Król lasu. Superbohater w świecie mykologii. Prawdziwek. Borowik. Ludzie są w stanie poświęcić życie, by znaleźć upragnionego grzyba.

Pål Karlsen, miłośnik grzybów z Norwegii, zabiera nas w fascynującą podróż w głąb borowikowego świata. By odkryć jego tajemnice, przemierza glob wzdłuż i wszerz. Poznaje różne oblicza prawdziwka – jedno z najpiękniejszych i najbardziej fantastycznych niespodziewanie odnajduje w Polsce, prawdziwej borowikowej ziemi obiecanej, gdzie natrafił na nieznany nowy gatunek grzyba.

Poznaj leśnego superherosa, który pojawia się tam, gdzie chce, i kiedy mu się tylko podoba. Którego nie da się udomowić. Grzyba-anarchistę… bo każdy borowik jest z natury dziki.

Oto jedyna biografia, która zawiera przepisy, jak ugotować jej bohatera.

Książkę można zamówić w internetowym sklepie na stronie „solo” >>> https://nagrzyby.pl/product/ksiazka-bio … al-karlsen lub razem z nożykiem NaGrzyby.pl >>> https://nagrzyby.pl/product/ksiazka-bio … agrzyby-pl

Oprawa twarda
Pierwsze wydanie: 2018-08-20
ISBN: 978-83-240-4293-7
Liczba stron: 224
Wydawnictwo: Znak Horyzont
Format: 160x200mm
Cena katalogowa: 36,90 zł
Tłumaczenie: Małgorzata Rost
Rok wydania: 2018

Wyświetleń: 781


Udostępnij:
  •  
  •   
  •  

Dodaj komentarz