Fototapety z grzybami – runo leśne we wnętrzach

Fototapety z grzybami – runo leśne we wnętrzach
Udostępnij:
  •  
  •   
  •  

Istnieje sposób, by wszystkie sfotografowane leśne skarby przenieść do domów i mieszkań. Dzięki ofercie sklepu internetowego www.Redro.pl runo leśne z wyjątkowymi grzybami stanie się efektowną ozdobą domowej przestrzeni. Zdjęcia przedstawiające unikalne zbiory i najciekawsze grzybie okazy możesz wywołać w formie wielkoformatowej dekoracji i tym samym cieszyć się pięknem leśnej scenerii o każdej porze. Drzewny motyw posiada uniwersalne zastosowanie, ale jak zdobić ściany grzybami? Jak wykorzystać zdjęcia robione podczas grzybobrań w wystroju? O tym poniżej! Przygotowaliśmy garść inspiracji, dzięki którym Twoje wnętrza zyskają na urokliwej, leśnej atmosferze i wyrazistym dodatku.

Urok leśnej flory
Leśne pejzaże z drzewami w formie fototapety chętnie wnosimy do swoich wnętrz. Czy to samo możemy zrobić z runem leśnym, przedstawiającym trawy, zielone rośliny i bajeczne grzyby? Oczywiście! Grzybie dekoracje będą oryginalną oprawą kuchni – wniosą do niej tajemnicę, czar i dobrą energię. Fototapety ze zdjęć własnych pozwolą zatrzymać na dłużej znalezione grzyby – dzięki zielonej palecie kolorystycznej zapewnią spokojny wypoczynek i uprzyjemnią oczekiwanie na kolejne grzybobranie. Do oprawy pomieszczeń możesz także wykorzystać fotografie z leśnymi roślinami, kwiatami i krzewami – będą alternatywnym rozwiązaniem dla grzybów. W lasach nie trudno o fantazyjne kwiecie i oryginalne kapelusze, dlatego polecamy wykorzystać fotografie w wystroju wnętrz i tym samym nadać im nieco bardziej wyszukany i intrygujący wygląd. Może warto w ten sposób podkreślić swoje przywiązanie do lasu i styl życia, jeśli jego nieodzownym elementem są właśnie grzybobrania?

Grzybie dekoracje w wystroju kuchni
Fototapeta ze zdjęcia znajdzie zastosowanie w kuchni – to tutaj przygotowujemy posiłki, smażymy i gotujemy. Co powiesz na to, żeby ścianę nad kuchennym stołem ozdobić wielkoformatową fotografią z runem, grzybami i roślinami?
* Dekoracja ze znalezionym w lesie fantazyjnym kapeluszem będzie doskonałą ozdobą drewnianych, tradycyjnych mebli.
* Fototapeta ze zdjęcia stworzy w przestrzeni wyjątkową atmosferę, a zdominowana przez zieleń kolorystyka będzie działać odprężająco.
* Leśna fotografia sprawdzi się w kuchni, inspirowanej światem przyrody – ozdoba ścienna wyeksponuje urok drewnianych detali, zielonych roślin i ziemistych barw, wykorzystanych do wykończenia powierzchni.
* Jeśli w swych zbiorach posiadasz kolorowe grzyby, nic nie stoi na przeszkodzie, byś przy ich użyciu ożywiła stonowane i monochromatyczne aranżacje. Dekorację radzimy zastosować na nieumeblowanej ścianie. Runo leśne wniesie magię lasu do kuchennej przestrzeni – dla osób kochających leśny ekosystem stanie się gwarancją wyśmienitego samopoczucia od samego rana.
Grzybie motywy w rustykalnej aranżacji
Fototapety ze zdjęć własnych, przedstawiające grzyby mogą zostać wykorzystane także w kuchennych aranżacjach, czerpiących inspiracje z wiejskich posiadłości i chatek na skraju lasu. Przy pomocy fotografii z grzybami podkreślisz stylistykę i wyeksponujesz urodę ozdobnych detali – zielonych roślin w ceramicznych donicach, wiklinowych koszy z wiejskimi skarbami, drewnianych prostych krzeseł. Grzybie dekoracje zastosujesz w kuchni, w której znajdują się drewniane meble utrzymane w starym stylu, klimatyczny piec kaflowy i dywan zdobiony folkowym wzornictwem.

Runo leśne na ścianie stanie się odskocznią od codzienności i miejskiego zgiełku – sprawia, że las będzie bliżej Ciebie. Baśniowa, tajemnicza otoczka stanie się częścią Twojego najbliższego otoczenia, czyniąc kuchenną przestrzeń atrakcyjniejszym i bardziej klimatycznym pomieszczeniem.
Więcej leśnych inspiracji można znaleźć na stronie www.redro.pl

Wyświetleń: 745


Udostępnij:
  •  
  •   
  •  

1 komentarz

Dodaj komentarz